שתף קטע נבחר

צילום: ירון ברנר

נאסר על הליכוד להשתמש בהקלטה של כחלון

אנשי מפלגת כולנו טענו כי הליכוד שיגרה הקלטה ערוכה של כחלון, שבה הוא נשמע מביע תמיכה בנתניהו. בעקבות העתירה הורה השופט ג'ובראן לליכוד להפסיק לעשות שימוש בהקלטה ואף דרש לקבל הסברים. "עצוב שבליכוד בוחרים להטעות את הציבור ברגע של ייאוש", אמרו במפלגתו של כחלון

התרגיל המסריח של הליכוד נגד משה כחלון : יו"ר ועדת הבחירות המרכזית, השופט סלים ג'ובראן, אסר אמש (יום ב') על מפלגת הליכוד להשמיע הקלטה שבה נשמע כחלון מביע תמיכה לכאורה בראש הממשלה בנימין נתניהו. השופט ג'ובראן אף דרש מהליכוד להגיב עד הבוקר על השימוש בהקלטה.

 

האזינו: הקלטת כחלון שנשלחה למאות אלפי בני אדם

ממפלגת כולנו נמסר: "אנו שמחים שהשופט ג'ובראן עצר את הליכוד מלהמשיך ולהפיץ את ההקלטה השקרית. למרות הלחץ הרב שבו הם נמצאים אנו קוראים למפלגת הליכוד להוציא הודעת הבהרה באופן מיידי".

 

אחרי שכחלון האשים את הליכוד באובדן הדרך החברתית וסירב להתחייב שימליץ לנשיא להטיל את מלאכת הרכבת הממשלה על נתניהו, פתח הליכוד בקמפיין שלישי נוקב נגד יו"ר כולנו. מאות אלפי בני אדם קיבלו שיחת טלפון מהליכוד שבה נשמע כאמור כחלון בהקלטה מהעבר מביע תמיכה בנתניהו.

 
בעקבות השימוש בהקלטה פנתה מפלגת כולנו בעתירה לוועדת הבחירות המרכזית. יו"ר הוועדה השופט ג'ובראן הוציא צו המורה לליכוד להפסיק לעשות שימוש בהקלטה באופן מיידי.
 
במפלגתו של כחלון אמרו כי "בניסיון נואש של הרגע האחרון לעצור את מעבר הבוחרים מהליכוד לכולנו בראשות משה כחלון, שיגרה בשעה האחרונה מפלגת הליכוד הקלטת עבר ערוכה

של משה כחלון למאות אלפי טלפונים בכל רחבי הארץ". מקורבי כחלון אומרים כי המטרה היא להטעות את הציבור ולהבריח את מצביעי הימין.

 

"מדובר במעשה פלילי פסול", אמרו בכולנו, "מפלגתנו קוראת לעם ישראל לצאת היום ולהצביע עבור כולנו - המפלגה החברתית-לאומית היחידה בישראל. עצוב שמפלגת הליכוד ברגע של ייאוש בוחרת להטעות את הציבור. מפלגת כולנו פנתה לגורמי האכיפה להמשך טיפול בפרשה".

 

מהליכוד טרם נמסרה תגובה לדברים.


פורסם לראשונה 16/03/2015 20:02

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים