שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  הבמה עלתה באש: הופעת אמיר דדון הופסקה

  הופעתו של אמיר דדון ברמת ישי הופסקה לאחר שזיקוק שהושלך לעבר הבמה, גרם לדליקה. "כולם התפנו במהירות וצוות הכיבוי נאלץ לשבור את הבמה בפטישים", מספר הזמר

  במהלך הופעתו של אמיר דדון אמש (שבת) ב"מרפסת" ברמת ישי, החל לעלות עשן מתחת לבמה, שנבע ככל הנראה מזיקוק שהושלך תחתיה והעלה אותה באש. ההופעה הופסקה וצוות הכיבוי שהוזעק למקום הצליח להשתלט על הבעירה. "היינו באמצע הופעה מדהימה", מספר דדון ל-ynet, "מישהו בקהל חגג יום הולדת, בירכנו אותו על הבמה והחברים שהיו איתו הדליקו זיקוקים. באיזשהו שלב אחד הזיקוקים נזרק, כנראה כי חשבו שכבה, או כי היה חם מדי עבור מי שהחזיקה אותו.

   

  הבמה פורקה באמצעות פטישים. רגעים אחרי ההופעה (צילום: קובי ריכטר) (צילום: אמיר דדון) (צילום: אמיר דדון)
  הבמה פורקה באמצעות פטישים. רגעים אחרי ההופעה (צילום: קובי ריכטר)

  "בהתחלה צחקנו על הבמה שהשקענו באפקט עשן. הזיקוק נפל ממש מתחת לבמה שעשויה עץ, והיה שם גם חומר דליק כנראה. לאט לאט החל להיווצר יותר ויותר עשן שאי אפשר היה להגיע אליו או לגלות את מקור האש - והוא הלך והתגבר. עדיין הופענו על הבמה, אבל כבר התחלנו להשתעל ולצחוק שהאפקט כבר מוגזם. אחר כך זה כבר נהיה מלחיץ ובעל המקום עלה לבמה וצעק לכולם שיפנו מיד את המקום.

   

  צילום: קובי ריכטר (צילום: אמיר דדון) (צילום: אמיר דדון)
  צילום: קובי ריכטר

  "הקהל נכנס קצת להיסטריה וצעקות", מספר דדון, "וכמה דקות אחר כך כבר הגיעו ניידות משטרה וכיבוי אש. הכבאים נאלצו לפרק את הבמה הענקית בפטישים, היא נראתה כמו אחרי פיגוע. לשמחתנו, אף אחד לא נפגע מהאירוע, וכולם פינו את המקום מהר וביעילות, והכל טופל בזמן. זו היתה סוג של חוויית רוקנ'רול, אבל מאוד לא נעים לי מהקהל שהגיע ונאלץ לעזוב".

   

  צילום: קובי ריכטר (צילום: אמיר דדון) (צילום: אמיר דדון)
  צילום: קובי ריכטר

  תהיה הופעת פיצוי?

   

  "אני מאוד מקווה, כרגע עדיין לא הוחלט מה נעשה, אבל בהחלט חשוב לי לפצות את הקהל שהתבאס".

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: אמיר דדון
  אמיר דדון. ההופעה הופסקה
  צילום: אמיר דדון
  לאתר ההטבות
  מומלצים