שתף קטע נבחר

אלעד: בן 4 נמצא מוזנח ורעב בתוך קרטון

תושבים התקשרו למשטרה וסיפרו שראו את הפעוט משוטט לבדו. השוטרים ראו קרטון זז, ומתחתיו התגלה הפעוט, שככל הנראה נמצא כבר כמה ימים מחוץ לביתו. אביו אותר ונעצר בחשד להזנחת חסר ישע

פעוט בן 4 נמצא היום (ד') כשהוא משוטט לבד ובמצב הזנחה קשה בעיר אלעד. על פי החשד, הפעוט נמצא ברחובות כבר כמה ימים וישן בתוך קרטון. אביו (30) נעצר בחשד להזנחת חסר ישע. המשטרה: "מזעזע לראות את הפעוט".  

 

הקרטון שמתחתיו השוטרים מצאו את הפעוט, היום  (צילום: חטיבת דובר המשטרה) (צילום: חטיבת דובר המשטרה)
הקרטון שמתחתיו השוטרים מצאו את הפעוט, היום (צילום: חטיבת דובר המשטרה)
 

בצהריים התקבל דיווח במשטרת ראש עין, בפיקודו של סגן ניצב שחר משה, על פעוט שהולך לבדו באלעד. שוטרים החלו לסרוק את העיר, אך בשלב הראשון לא איתרו את הפעוט. השוטרים המשיכו בחיפושים וליד מרכז מסחרי בעיר הבחינו בקרטון שמונח על הקרקע. לפתע הם ראו שהקרטון מתחיל לזוז, וכאשר

בדקו מה נמצא מתחתיו הזדעזעו לגלות את הפעוט.

 

הילד נלקח לתחנת המשטרה והתברר שהוא נמצא במצב הזנחה קשה, מלוכלך, ולגופו טיטול שלא הוחלף זמן רב. השוטרים נתנו לילד אוכל וגילו שהוא מאוד רעב ואוכל כל מה שנותנים לו. השוטרים ניסו לתקשר עם הפעוט אך ללא הצלחה מכיוון שלמרות גילו הוא עדיין לא מדבר בצורה שוטפת וברורה. לאחר כמה שעות הצליחו השוטרים להבין מהפעוט מיהם בני משפחתו ואיתרו את אביו, שנעצר לחקירה בחשד להזנחת בנו חסר הישע.

 

גורמים במשטרה אמרו היום: "הילד היה במצב הזנחה קשה מאוד, וגם לנו שכבר ראינו כמעט הכול היה קשה לראות את המצב שלו. הזדעזענו לראות אותו ולהבין שכנראה כבר כמה ימים הוא משוטט לבדו ברחובות וישן בתוך קרטון".

 

השוטרים יצרו קשר עם שירותי הרווחה בעיר וכמו כן נעשו בדיקות האם יש לפעוט עוד אחים בבית, ומה מצבם. האבא נמצא בחקירה שבסיומה יוחלט על המשך ההליכים נגדו.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: חטיבת דובר המשטרה
הקרטון שבו נמצא הפעוט
צילום: חטיבת דובר המשטרה
מומלצים