שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  משרד האוצר: ימי גיבוש ב-1.3 מיליון שקל
  ב-2014 הוציא משרד האוצר קרוב ל-800 אלף שקל על ארבעה נופשים לגמלאי האוצר, בנוסף לנופש יום האישה שעלה כ-342 אלף שקל, כך עולה מדו"ח התקשרויות עם ספקים שפורסם היום. כ-426 אלף שקל יצאו על שי לעובדים לחג הפסח ועוד 185 אלף שקל תחת הסעיף "רווחת העובדים"

  לבקשת התנועה לחופש המידע חשף משרד האוצר את התקשרויותיו עם ספקים לשנת 2014. ההתקשרויות כוללות - לצד הוצאות רבות על שירותי מחשוב וייעוץ - גם הוצאות רבות על רווחת העובדים.

   

  כתבות נוספות בערוץ הכלכלה:

  מהלך חדש באוצר להגברת השקיפות בתקציב

  האוצר מדווח: כך מנוהל התקציב בזמן הבחירות

   

  במהלך השנה קיים המשרד שבעה ימי גיבוש לעובדים בעלות של 1.3 מיליון שקל. כמו כן מימן המשרד מכספי משלם המסים ארבעה נופשים לגמלאי האוצר בעלות כוללת של קרוב ל-800 אלף שקל. זאת, בנוסף לנופש לרגל יום האישה שעלה כ-342 אלף שקל.

   

  עוד הוציא משרד האוצר כ-75 אלף שקל על רישום קבוצות ספורט בליגה למקומות עבודה, וכ-106 אלף שקל על השתתפות ב"מחוזיאדה". 124 אלף שקל יצאו על מימון מזנון לעובדים וכ-85 אלף שקל על רכישת שתייה. כ-426 אלף שקל יצאו על שי לעובדים לחג הפסח ועוד 185 אלף שקל תחת הסעיף "רווחת העובדים".

   

  מהדו"ח ניתן ללמוד גם על העלויות של קבלת ישראל לארגון ה-OECD. בשנת 2014 שילם משרד האוצר כ-3 מיליון אירו כדמי חבר לארגון המדינות המפותחות ועוד כ-140 אלף אירו על מימון פעילותה של שגרירות ישראל במטה הארגון בפאריס.

   

  רוב ההוצאות הוקדשו לאבטחת מידע

  מעבר לכך רוב ההוצאות של משרד האוצר בשנת 2014 נוגעות למימון רכישת תוכנות מחשב ומערכות לאבטחת מידע, מימון ייעוץ משפטי וכלכלי ופעילויות ותשלומי שכר דירה וחשבונות על משרדי היחידות השונות.

   

  בין היתר, התקשר משרד האוצר עם חברה חיצונית לצורך בחינת הרווח של רשתות בשיווק מוצרים בפיקוח בעלות של 600 אלף שקל. כמו כן שילם המשרד כ-3.5 מיליון שקל לחברה הנדסית חיצונית שמלווה את פרויקט פינוי התעשייה הצבאית לנגב. פרויקט עתיר התקשרויות של האוצר הוא פרויקט ממשל זמין, שנועד להנגיש מידע ממשלתי לציבור. בפרויקט זה הוציא האוצר עשרות מיליוני שקלים על תוכנות מחשב וכמעט 5 מיליון שקלים על זכויות שימוש במוצרים של מיקרוסופט.

   

  ממשרד האוצר נמסר בתגובה: "משרד האוצר ביצע את כל ההתקשרויות בהתאם לכל הנהלים, כל מכרז נבדק ואושר כנדרש".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: גיל יוחנן
  שר האוצר לשעבר, יאיר לפיד
  צילום: גיל יוחנן
  מומלצים