שתף קטע נבחר

ח"כ פריג' נפגש עם רג'וב בניסיון למצוא פתרון לדרישה להשעות את ישראל מפיפ"א

יו"ר שדולת הספורט בכנסת יצא לרמאללה, ואמר אחרי הפגישה: "אני רואה כחובה לעשות כל שביכולתי בכדי שהכדורגל יחבר בין הישראלים והפלסטינים ולא להפך"

יו"ר שדולת הספורט בכנסת, ח"כ עיסאווי פריג' (מרצ), נפגש היום (ה') ברמאללה עם יו"ר התאחדות הכדורגל הפלסטינית, ג'יבריל, בניסיון למצוא פיתרון שיביא את הפלסטינים לדחות את בקשתם להשעייתה של ישראל מפיפ"א, נושא שיעלה לדיון בחודש הבא בקונגרס הארגון.

 

כזכור, הפלסטינים העלו את הדרישה בטענה שישראל מקשה על מעבר ספורטאים מהרשות דרך שטחה. בישראל נעשים מאמצים להביא לביטול הבקשה, או לחלופין להשגת מספיק קולות להכשלתה, והשבוע נפגשו ראשי ההתאחדות עם נשיא אופ"א מישל פלאטיני שהבטיח כי יעמוד לצד ישראל.

 

פריג' ורג'וב ()
פריג' ורג'וב

 

ח"כ פריג': "היופי שבכדורגל הוא בכך שהוא מגשר ומחבר בין תרבויות ועמים, ואני רואה כחובה לעשות כל שביכולתי בכדי שהכדורגל יחבר בין הישראלים והפלסטינים ולא להפך". פריג' הוסיף כי התרשם שרג'וב מוכן להידבר עם הישראלים וכי נכונות ישראלית לצעדים בוני אמון תחזק את האפשרות לפשרה. 

 

פריג' אמר כי בכוונתו לקדם כבר בימים הקרובים פגישה בין ראשי התאחדויות הכדורגל הישראלית והפלסטינית, בכדי לבחון אפשרויות פעולה משותפות.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים