שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  אסיר הבטיח רומן והונה כ-50 נשים
  יורי בבקוב, שמרצה 18 שנות מאסר בגין עבירות מין, התקשר לנשים והציג עצמו כאדם אמיד. כ-50 נשים נפלו קורבן למעשיו והעבירו לו 40 אלף שקלים
  "אמן של לשון ומילים", כך הגדירו היום (ג') במשטרה את יורי בבקוב (48), אסיר בכלא רימונים, שלפי החשד הצליח להוציא מנשים תמימות עשרות אלפי שקלים בשיחות שקיים עמן מבית הסוהר. בבקוב, עבריין מין מורשע, מרצה כבר 14 שנות מאסר מתוך 18 שנגזרו עליו בגין ביצוע מעשי אונס ומעשי סדום.

   

  החקירה בעניינו של האסיר נפתחה ביחידת ההונאות של מחוז חוף במשטרה לפני כשנה בעקבות תלונה שהגישה תושבת הצפון על הונאה טלפונית. האישה טענה כי פותתה על ידי האסיר, שהבטיח לה כי הוא מעוניין במערכת יחסים רומנטית רצינית. בעקבות כך היא העבירה כספים לחשבון הקנטינה שלו (החשבון שמאפשר לאסירים לערוך קניות בכלא).  

   

  בבקוב, שביצע כבר בעבר עבירות מרמה מהסוג המיוחס לו כעת, ערך לפי החשד שיחות טלפון מהכלא והציג עצמו בפני הנשים כבעל חנות תכשיטים שמרצה עונש מאסר קצר בגין עבירות צווארון לבן. הוא גם ציין בפניהן את היותו אדם אמיד והבטיח להן כספים ותכשיטים, אך הסביר כי בשל מצבו הנוכחי הוא

  זקוק בעזרה לתקציב הקנטינה.

   

  בחקירה התברר כי נגד בבקוב הוגשו תלונות בכל רחבי הארץ וכי מניין קורבנותיו עומד על כ-50 נשים. "הוא הפיל בפח נשים תמימות שביקשו לקיים מערכת יחסים, והיו מוכנות להשקיע כספים בקשר", אמר מפקד יחידת ההונאות רב-פקד אלי סופר.

   

  עם חלק מהנשים שהתלוננו נגדו ניהל החשוד מערכת יחסית מעמיקה, ובסופו של דבר התברר בחקירה המשטרתית כי קורבנותיו העבירו אליו סכום כולל של 40 אלף שקלים. החוקרים ניסו לברר איך הצליח האסיר לאתר את קורבנותיו, אולם בשלב זה הוא אינו משיב לשאלות. בהמשך היום תבקש המשטרה להאריך את מעצרו בגין תיק זה – מהלך שישלול ממנו זכויות המוקנות לאסיר.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים