שתף קטע נבחר

רונאל פישר היה על יאכטה בעת שנעצר

חוקרי המחלקה לחקירות שוטרים קיבלו מידע שפישר נמצא במרינה בתל אביב, וחששו שהוא עלול לברוח מהארץ. כאשר הגיעו אליו מצאו אותו עם חברים, והוא התלווה אליהם לחקירה שאחריה נעצר

עו"ד רונאל פישר היה על יאכטה במרינה בתל אביב כאשר נעצר היום (ד'). חוקרי המחלקה לחקירות שוטרים (מח"ש) קיבלו את המידע וחששו שפישר יימלט מהארץ, אבל כאשר הגיעו אליו הוא היה עם חברים על היאכטה ומשם נלקח לחקירה שאחריה נעצר.

 

עו"ד פישר. יובא מחר לדיון בהארכת מעצרו (ארכיון) (צילום: עפר מאיר) (צילום: עפר מאיר)
עו"ד פישר. יובא מחר לדיון בהארכת מעצרו (ארכיון)(צילום: עפר מאיר)
 

קצין המשטרה לשעבר שחשוד כמעורב בפרשה בעת הארכת מעצרו (צילום: גיל יוחנן) (צילום: גיל יוחנן)
קצין המשטרה לשעבר שחשוד כמעורב בפרשה בעת הארכת מעצרו(צילום: גיל יוחנן)

פריצת הדרך שהייתה בימים האחרונים בחקירה הפרשה של פישר, חייבה את חוקרי מח"ש לבצע את המעצר מהר. ההתפתחות הדרמטית החלה כבר בתחילת השבוע, כאשר החוקרים הצליחו לפצח את קוד הנעילה בטלפון של פישר. בעקבות כך החוקרים ביקשו אתמול צווים לחיפוש, גם בטלפון של קצין המשטרה לשעבר שעימו היה לפישר קשרים, ובמקביל לבצע חיפושים בדירתו. הבקשות הוגשו לבית המשפט, ורק הבוקר החליטו במח"ש לבצע את המעצרים.

 

כאשר החוקרים החלו לחפש את פישר, התברר להם כי הוא נמצא על יאכטה במרינה בתל אביב. צוותים על מח"ש נסעו במהירות לכיוון המרינה, תוך שהם מעדכנים את אנשי השיטור הימי של מחוז תל אביב. הפחד של חוקרי מח"ש היה שפישר מתכנן לשוט מחוץ לחופי ישראל ואולי חושב לברוח מהארץ בטרם יספיקו לחקור אותו על ההתפתחות בפרשה. בסופו של דבר פישר נמצא על היאכטה עם חברים, נענה לבקשת החוקרים,

הורד מהיאכטה ונלקח לחדרי חקירה.

 

מחר דיון בהארכת המעצר

עו"ד פישר נעצר לראשונה ביולי האחרון. הוא נחשד שקיבל סכומי כסף גדולים מאלון חסן, לשעבר יו"ר ועד עובדים בנמל אשדוד, ובתמורה הבטיח לסגור לו את התיק החקירה שנוהל נגדו ביחידת להב 433. במקרה אחר, כך על פי החשד, קיבל עו"ד פישר סכום כסף במזומן מאילון מכלוף, הבעלים של מטמנת פסולת באשקלון, שאותו הוא ייצג בהליכים משפטיים שהתנהלו בעניינו. גם במקרה הזה חשוד פישר שקיבל את הכספים לאחר שיצר מצג לפיו בדעתו להעבירם לידי שוטר, בתמורה לקבלת מידע בעניין תיקי חקירה המתנהלים נגד מכלוף.

 

במהלך היום הוארך בחמישה ימים מעצרו של קצין המשטרה לשעבר שמעורב על פי החשד בפרשת רונאל פישר. על פי החשד, הקצין העביר מידע לפישר על חקירות שקשורות ללקוחות של עורך הדין. מחר בבוקר יובאו פישר וחשודה נוספת לדיון בהארכת מעצרם.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: עפר מאיר
עו"ד רונאל פישר
צילום: עפר מאיר
מומלצים