שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

    רנו קליאו ספורט למוסך: חשש לדליפת דלק

    חברת קרסו תזמן בעלי דגם הקליאו ספורט לתיקון מערכת הדלק עקב חשש לדליפה. הקריאה מתייחסת ל-10 מכוניות שנמכרו בישראל ויוצרו בין יוני 2013 לפברואר 2014

    חברת קרסו, יבואנית רנו לישראל, הודיעה על קריאה לתיקון לדגם הקליאו ספורט. המכונית, מתאריכי הייצור יוני 2013 עד פברואר 2014, עשויה לסבול מדליפת דלק "בין חיישן לחץ הדלק לבין מסילת ההזרקה העלולה לגרום לריח של דלק". בקריאה נכללות 10 מכוניות ששווקו בישראל מדגם זה.

     

    רנו קליאו ספורט ()
    רנו קליאו ספורט

     

    על-פי היבואנית, במסגרת התיקון יהודק חיישן לחץ הדלק, פעולה שתימשך לפי קרסו שעה וארבעים דקות, ותבוצע בכל אחד ממוסכי הרשת המורשים. כל פעולה הקשורה לקריאה לתיקון תבוצע ללא תשלום בהתאם לתקנות הרכב בישראל. מומלץ לתאם את ההגעה למוסך מראש, כדי למנוע זמני המתנה מיותרים.

     

    במסגרת התקנות, חובה לבצע את הקריאה לתיקון בתוך שישה חודשים מיום קבלת המכתב לביתכם. לאחר מועד זה רישיון הרכב לא יחודש והשימוש בו ייאסר. עוד נציין כי ההודעות נשלחות על-פי רישום הבעלות העדכני במשרד הרישוי, לאחר שהיבואנית מוסרת למשרד התחבורה את מספרי השלדה המעורבים בקריאה. בכל מקרה, בעלי רנו קליאו ספורט המעוניינים לבדוק אם מכוניתם נכללת בקריאה לתיקון, יכולים לעשות זאת בסיוע מוקד השירות של קרסו שמספרו 3575* ובאתר החברה.

     

    לפנייה לכתב/ת
     תגובה חדשה
    הצג:
    אזהרה:
    פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
    ynet רכב בפייסבוק
    לוח winwin
    מומלצים