שתף קטע נבחר

לוק חדש לשטייניץ: "שמפו איטלקי שיורד בחפיפה"

המראה החדש של השר בן ה-57 משך את תשומת הלב. לשכתו העלתה סטטוס בפייסבוק, שבו נכתב כי הספר יניב וזאנה רק חפף בשמפו חדש. וזאנה פירט: "זה נותן גוון וטאץ', ונראה טבעי. שטייניץ היה מאוד מבסוט מהתוצאה"

תכירו: זהו הלוק החדש של השר לענייני מודיעין, ד"ר יובל שטייניץ . שטייניץ, בן 57, השתתף שלשום ואתמול בפגישות בלשכת ראש הממשלה יחד עם משלחות של חברי קונגרס, ומשך את תשומת לב הנוכחים בזכות המראה החדש שלו.

הבדל ניכר במראה השיער של שטייניץ (צילום:אוהד צויגנברג, חיים צח לע"מ) (צילום:אוהד צויגנברג, חיים צח לע
הבדל ניכר במראה השיער של שטייניץ(צילום:אוהד צויגנברג, חיים צח לע"מ)

גם כאשר הגיע לכנסת רבים הפנו את מבטם לשטייניץ והחמיאו לו על הלוק החדש. היו שהעריכו כי הוא צבע את השיער בגוון שחרחר, אחרים משוכנים שמדובר בשטיפה ובתספורת קצרה. בכל מקרה, אי אפשר להתווכח עם התוצאה: שטיניץ נראה צעיר בכמה שנים.

 

בהמשך הפך הפרסום על הלוק החדש של השר שטייניץ לשיחת היום במערכת הפוליטית. בצעד יוצא דופן העלתה לשכתו של השר סטטוס בפייסבוק, שבו צוין כי הספר של שטייניץ, יניב וזאנה ממבשרת ציון, החליט לשטוף ללקוח את השיער בשמפו חדש.

 

וזאנה סיפר כי "זה שמפו איטלקי שיורד בחפיפות. אני חשבתי שזה יהיה לו טוב כי היה לו הרבה שיער שיבה. שטייניץ הוא לקוח שלי המון שנים ובדרך כלל מה שאני מציע לו הוא מקבל. אני הצעתי לו לעשות את השטיפה והוא הסכים והיה מאוד מבסוט מהתוצאה. זה נראה טבעי. מה שטוב בשמפו הזה שזה לא

 צבע שהוא נראה משהו מלאכותי. יש לו שיער לבן שזה שיער בלי מלאנין אז השמפו חודר לשיער הלבן. זה שונה לגמרי מצבע שמכסה 100 אחוז מהשיער. זה נותן גוון, נותן טאץ'. אחרי 4-3 חפיפות זה יורד".

 

וזאנה גם שכנע את השר לקנות מהשמפו, כך שההחלטה אם להמשיך לחפוף בו היא שלו. "אם הוא לא ישתמש בו אז תוך כמה חפיפות הוא שוב ייראה לבן. זה תכשיר חדש שטוב למי שלא רוצה לעשות צבע שזה נראה מלאכותי. שמפו זה הפתרון האידיאלי לשיער לבן שיש בו גם לבן וגם שחור".

 

לא ברור באיזה תפקיד יכהן שטייניץ בממשלה הבאה. התיק הראשון שרצה היה תיק החוץ, אך משהובטח לליברמן הוא הבין שבמשרד החוץ הוא לא יישב. כעת, עם התפטרותו של ליברמן והחלטתו לא להיכנס לקואליציה, האופציה חזרה להיות על הפרק ושטייניץ גם הודיע מיד שהוא רואה עצמו למועמד לשר החוץ. עם זאת, ההערכות הן נתניהו ישמור את תיק החוץ אצלו. בעקבות זאת, שטייניץ נחשב כמועמד לתפקיד שר המשפטים, הפנים והתקשורת.


פורסם לראשונה 06/05/2015 09:20

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: חיים צח, לע"מ
הלוק החדש. שטייניץ
צילום: חיים צח, לע"מ
מומלצים