שתף קטע נבחר

נשיקות למשפחה: הוארך מעצר ריקו שירזי

ראש ארגון הפשע חשוד במעורבות בניסיון החיסול של אסי אבוטבול ובמעורבות ברצח גיא יחזקאל. "אין לי קשר לפרשה הזו", אמר והפריח נשיקות לבני משפחתו

ראש ארגון הפשע עדיין במעצר: היום (ד') הוארך בחמישה ימים מעצרו של ריקו שירזי, שחשוד בניסיון הרצח של אסי אבוטבול ומעורבות ברצח גיא יחזקאל. ההחלטה התקבלה על סמך מסמך שהוצג לשופט, ובו יש התפתחות בחקירה.

 

במהלך הדיון ביקש הסניגור ג'קי סגרון כי יתבצע עימות בין עד המדינה לבין שירזי. הסניגור טען כי שירזי נחקר על ידי חוקרי ימ״ר תל אביב, בין היתר גם לגבי ניסיון הרצח של זאב רוזנשטיין ועד המדינה. הדבר גרם לביקורת מצד הסניגור עצמו וגם מבית המשפט, משום שהנושא לא הופיע בבקשת המעצר.

 

שירזי לא שתק בחקירה ומסר גרסה מלאה, שבה הכחיש את החשדות נגדו. "אין לי שום קשר לפרשה הזו", אמר ושלח בדיון נשיקות לבני משפחתו. הסנגור של שירזי, ג'קי סגרון: "עד היום, 13 ימים מרגע המעצר, לא הופרכה גרסתו של החשוד. הוא לא שותק בחקירה. למה לא עושים עימות? אין פה שום שיקולי חקירה, על אותן עבירות אנשים הלכו הביתה".

 

הדיון נערך בפני השופט מנחם מזרחי, שהיה האחרון ששלח את שירזי לכלא לשבעה חודשים, בגין עבירת איומים. השופט מזרחי נימק את החלטתו: ״אלמלא מסמך ב' 3 שיש בו התפתחות ייתכן והייתה מתקבלת החלטה אחרת, אולם כדי לאפשר ליחידה החוקרת להציג תוצאות קונקרטיות והעימות שייערך בימים הקרובים עם עד המדינה, יש לקבל הבקשה לפרק זמן קצר ביותר".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: צביקה שיטלר "ידיעות אחרונות"
ריקו שירזי
צילום: צביקה שיטלר "ידיעות אחרונות"
מומלצים