שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  צייר בגן איבר מין: 'זה אבא'. המשטרה חוקרת
  שוטרת הבחינה בסרטון שהופץ ברשתות החברתיות ובו נראה ילד בגן שצייר איור המזכיר איבר מין גברי. כשהגננת שאלה אותו למי מייחס הילד את הציור, ענה כי מדובר באבא שלו. במשטרה חוקרים וינסו לפענח היכן צולם הסרטון

  המשטרה בודקת סרטון מטריד שרץ ברשת: חקירה נפתחה ביחידת הסייבר הארצית בעקבות סרטון שהפך לוויראלי היום (ד') ברשתות החברתיות ובו נראה ילד בגן, שצייר ציור המזכיר איבר מין גברי וטען כי מדובר באביו. אזהרה: הסרטון קשה לצפייה:

   

  הסרטון המזעזע

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

  הסרטון הופץ כנראה כבר לפני כמה ימים, אך ביממה האחרונה הפך לוויראלי. הילד נראה בסרטון מסביר לגננת או לסייעת שצילמה את הסרט מה צייר. כשהיא שואלת אותו את מי הוא מתכוון לצייר, השיב הילד כי מדובר באביו.

   

  בסרטון מתנהלת שיחה בין הגננת או הסייעת בגן לילד ובו היא שואלת אותו היכן כל איבר של אביו כשהוא מתאר זאת על הציור.

   

  לבסוף שואלת אותו האישה אם הוא אוהב את אביו והילד לא עונה.

   

  שוטרת מהצפון שראתה את הסרטון הגישה הבוקר תלונה במשטרת זבולון ובתחילה הועברה החקירה למחלק הסייבר במחוז חוף. בהמשך נמסר מהמשטרה כי משום שלא ידוע היכן צולם הסרטון, הועברה החקירה ליחידת הסייבר הארצית.

   

  ד"ר יצחק קדמן מהמועצה לשלום הילד מסר בתגובה: "המקרה מוכר לנו והגשנו תלונה במשטרה בשעות הבוקר. אני קורא כעת לציבור לקטוע את השרשרת ולהפסיק להפיץ את הסרטון. כל מי שממשיך ומעביר את זה הוא פושע שעובר על החוק, שלא לדבר על כך שהוא הורס את חייו של ילד קטן".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "צייר בגן איבר מין: 'זה אבא'. המשטרה חוקרת"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מוצר השנה
  מומלצים