שתף קטע נבחר

שנה לרצח הנערים: "קחו דוגמה מהאמהות"

אלפים ובכללם השגריר האמריקני שפירו והרמטכ"ל לשעבר גנץ משתתפים במופע "שירו אחים" בפארק רעננה, לציון שנה לחטיפת ורציחת גיל-עד שער, אייל יפרח ונפתלי פרנקל. ראש העיר בילסקי: "האמהות איחדו את עם ישראל"

זוכרים את הנערים: באמפי פארק ברעננה מתקיים הערב (יום ג') האירוע "שירו אחים" לציון שנה לחטיפתם ורציחתם של שלושת הנערים גיל-עד שער, אייל יפרח ונפתלי פרנקל. אלפי בני אדם הגיעו לאירוע שבו מופיעים בין היתר הזמרים דוד ד'אור, קובי אפללו, האחים גת ועובדיה חממה.

 

את האירוע מכבדים שרים, חברי כנסת, שגריר ארצות-הברית בישראל דן שפירו והרמטכ"ל לשעבר רב אלוף במיל' בני גנץ. המופע מתקיים בסימן "יום האחדות", שהתקיים לפני כשבועיים ביוזמת העמותה לזכר שלושת הנערים ובשיתוף עיריית רעננה.

ראש העיר רעננה, זאב בילסקי, קרא בפתח האירוע לאחדות בעם ישראל וביקש לקחת דוגמה משלוש האימהות של הנרצחים: רחלי, איריס ובת גלים. "במהלך 18 ימים ביוני 2013

הוכחנו לכולם שאפשר גם אחרת", אמר בילסקי. "הוכחנו שמעבר למחלוקות של ימין ושמאל, דתיים וחילונים, ישנה אמת פשוטה ובלתי ניתנת לערעור: אנחנו עם אחד, בעל גורל אחד וחוזקנו חייב להיות באחדותנו".

 

בילסקי אמר עוד כי "בימים שבהם מתקיימת תחרות עצובה, מי מתלהם יותר, מי אומר דברים קיצוניים יותר ומי מצליף יותר בלשונו, אני קורא לכולנו לקחת דוגמה מאיריס, בת גלים ורחלי. שלוש אמהות, שבמקום להעביר מסרים של שנאה בחרו להתמקד במסר חיובי ואיחדו את עם ישראל ללא טיפה אחת של ציניות או רוע".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
ראש העיר רעננה בילסקי באירוע
מומלצים