שתף קטע נבחר

אמיר כבירי נפגש עם טוטו תמוז

אחרי שהפך באופן רשמי לבעלים, הבוס החדש בהפועל ת"א נפגש עם החלוץ המועמד לקבוצה. נכון לעכשיו, הפערים בין הצדדים גדולים ותמוז מעוניין לבדוק אופציות באירופה. השניים ייפגשו פעם נוספת. ורטה ואלגרבלי חתמו

זמן קצר לאחר שקיבל את האישור על הפיכתו לבעלים הרשמי של הפועל ת"א, אמיר כבירי נפגש היום (ד') עם החלוץ המועמד לקבוצה, טוטו תמוז והחל למעשה במשא ומתן עמו.

 

 

הפגישה המדוברת הייתה אמורה להיערך עוד אתמול בערב אך נדחתה בסופו של דבר. נכון לעכשיו, הפערים בין הצדדים גדולים ותמוז מעוניין למצות את האפשרויות השונות העומדות בפניו באירופה, זאת למרות שכבר הספיק לדחות הצעה אחת מטורקיה. השניים קבעו להיפגש בכל מקרה פעם נוספת.

 

טוטו תמוז. יחזור ללבשו אדום? (צילום: ראובן שוורץ) (צילום: ראובן שוורץ)
טוטו תמוז. יחזור ללבשו אדום?(צילום: ראובן שוורץ)

 

מוקדם יותר הפך  כבירי רשמית לבעלים של הקבוצה לאחר שהוועדה להעברת זכויות של ההתאחדות לכדורגל אישרה את מתווה הניהול החדש במועדון, בכפוף למספר סעיפים.

 

כבירי יהפוך ליו"ר הדירקטוריון של הפועל ת"א ויחזיק בשלב ראשוני ב-30 אחוז ממניות הבעלות על המועדון, אותן קנה ב-3.6 מיליון שקל. 20 אחוז נוספים, הנמצאים אצל הנאמן, יירכשו על ידי כבירי במהלך העונה תמורת 2.4 מיליון שקל.

 

יחזיק ב-50 אחוז מהמניות עד לסיום העונה. אמיר כבירי (צילום: ראובן שוורץ) (צילום: ראובן שוורץ)
יחזיק ב-50 אחוז מהמניות עד לסיום העונה. אמיר כבירי(צילום: ראובן שוורץ)

 

עפ"י פרוטוקול הוועדה, לאחר שכבירי המציא כתב התחייבות ובו נטל על עצמו את כל חובות והתחייבויות הקבוצה, ולאחר שמולאו דרישות הוועדה, זו החליטה לאשר את ההעברת המועדון לידיו בכפוף לתנאים הבאים:

 

1. בתוך שבוע ימציא כבירי להתאחדות החלטת דירקטוריון על מינויו לדירקטור בחברה - יש לציין כי בימים הקרובים יתכנס דירקטוריון הקבוצה כדי למנותו.

2. חיים רמון ימציא להתאחדות בתוך שבוע תצהיר מאושר לפיו עם קבלת האישור, אין ולא תהיינה לו כל זכויות מכל מין וסוג שהוא, לרבות זכויות ניהול הקבוצה.

3. רמון יתחייב ויעביר כל סכום שיקבל מכבירי לעו"ד יואב שניצר, המחזיק בנאמנות מניות של החברה, ויורה לו לשחרר את המניות המוחזקות על ידו ולהעבירן לכבירי.

4. החברה תעביר להתאחדות בתוך חצי שנה מיום העברת המניות לכבירי, דו"ח על אופן ביצוע התוכנית למניעת אלימות שהוגשה לוועדה.

 

בעוד שבוע הוא כבר לא יהיה חלק מהפועל. חיים רמון (צילום: ראובן שוורץ) (צילום: ראובן שוורץ)
בעוד שבוע הוא כבר לא יהיה חלק מהפועל. חיים רמון(צילום: ראובן שוורץ)

 

מהפועל ת"א נמסר: "בשעה טובה ומוצלחת עברו זכויות הניהול של הפועל ת"א לידיו של כבירי. כבירי יעמוד בראש המועדון ויהיה אחראי לכל דבר ועניין מטעמו".

 

ורטה ואלגרבלי חתמו

הפועל תל-אביב סופרת כבר 15 החתמות בקיץ הנוכחי אחרי שהיום (ד') הצטרפו לקבוצה עופר ורטה ממ.ס אשדוד ובן אלגרבלי מהפועל באר שבע.

 

אלגרבלי (21) המשחק בעמדת הבלם חתם לשלוש עונות עם אופציה לשנתיים נוספות ואמר לאתר הרשמי של המועדון: "זו התקדמות מאוד משמעותית בקריירה שלי ואני מתכוון לנצל את ההזדמנות הזו בכל פעם שאקבל דקות משחק, אני בא רעב ויודע שאצטרך להילחם על מקומי, אני שחקן צעיר עם המון מוטיבציה ובטוח שיחד עם כל החבר'ה שהצטרפו תהיה לנו עונה מצוינת".

 

אלגרבלי. "יודע שאצטרך להילחם על מקומי" (צילום: האתר הרשמי של הפועל תל אביב) (צילום: האתר הרשמי של הפועל תל אביב)
אלגרבלי. "יודע שאצטרך להילחם על מקומי"(צילום: האתר הרשמי של הפועל תל אביב)

 

ורטה חתם על חוזה לשנתיים עם אופציה לשנתיים נוספות, והצטרף רשמית להפועל ת"א - כפי שנחשף לראשונה בynet ספורט.

 

המגן בן ה-25 גדל במחלקת הנוער של מ.ס. אשדוד ושיחק חמש שנים בקבוצה הבוגרת שלה. החל משנת 2011 שיחק במדי הנבחרת הצעירה של ישראל, במדיה צבר 12 הופעות. באוקטובר 2012 זומן ורטה לראשונה לסגל נבחרת ישראל ונכלל מאז מספר פעמים בסגל הלאומי.

 

"יש המון סקרנות סביב הפרויקט". ורטה (הפייסבוק של הפועל ת"א) (הפייסבוק של הפועל ת
"יש המון סקרנות סביב הפרויקט". ורטה(הפייסבוק של הפועל ת"א)

 

ורטה, שהפך לרכש ה-14 של האדומים בקיץ, אמר הבוקר (ד') לאחר חתימתו: "אני מאושר להצטרף להפועל ת"א ומחכה להתחיל כבר מחר את האימונים ולפגוש את כל השחקנים שחתמו גם כן בקבוצה.

יש המון סקרנות ועניין סביב הפרויקט החדש הזה במועדון, ואני רואה את ההשקעה הגדולה של ההנהלה בכל פרט ופרט. אני בטוח שכל השחקנים יתאמצו וישקיעו על המגרש באותה צורה בה הכל מתנהל".

 

הערב תציג הקבוצה את הרכש והצוות המקצועי במסיבת עיתונאים לרגל פתיחת העונה.


פורסם לראשונה 01/07/2015 09:27

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: ראובן שוורץ
אמיר כבירי
צילום: ראובן שוורץ
מומלצים