שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  הפועל ת"א: בעלי מניות לא יוכלו להיכנס לוולפסון
  אמיר כבירי מציג את המהפכה החדשה: מתקן האימונים יהיה פתוח לשחקנים ולאנשי הצוות המקצועי בלבד, בעלי מניות יצטרכו לשלם תמורת כרטיסי מנוי ולתא הכבוד בבלומפילד תיאסר כניסה בכפכפים ומכנסיים קצרים. הבעלים החדש נבחר לדירקטור בחברת 'הראל אחזקות'
  הבעלים החדש של הפועל תל אביב, אמיר כבירי, החליט על מהפכת ענק. החל מהבוקר, אף אחד מבעלי המניות לא יוכל לבקר במתקן האימונים של הקבוצה, שיהיה פתוח רק לאנשי הצוות המקצועי ולשחקנים.

   

  גם כבירי עצמו הצהיר כי לא יגיע למתקן האימונים בוולפסון, כך שמקורבים למיניהם, כמו בעלי מניות שהיו מגיעים בשנים האחרונות, כבר לא יוכלו להיכנס. כמו כן, כבירי הבהיר כי מעתה כל בעל מניות שיחפוץ במנוי יצטרך לשלם מכיסו, ובין היתר הוחלט כי גם משה תאומים, שהיה מראשי המועדון בעבר, יצטרך לשלם החל מהשנה תמורת מנוי. היחידים שקיבלו אישור שלא לשלם הם משפחות סגול והראל, שהשקיעו כספים רבים כבעלים.

   

  צפו באימון פתיחת העונה של הפועל ת"א    (סטילס ו-וידאו: עוז מועלם)

  צפו באימון פתיחת העונה של הפועל ת"א    (סטילס ו-וידאו: עוז מועלם)

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

  מהפועל ת"א נמסר בתגובה: "הנהלת המועדון מכחישה את הפרסום הנוגע למר מושיק תאומים, שאינו מייצג את עמדת המועדון ומעריכה את תרומתו הרבה להפועל תל אביב". עוד הוחלט כי מפעלות החינוך, שישבו עד כה בוולפסון, יצטרכו לשלם שכירות, לשלם עבור שימוש במותג הפועל ת"א ויאפשרו בדיקה בספריהם. אם אחד התנאים האלו לא ימולא - מפעלות חינוך לא ימשיכו בוולפסון. כמו כן הוחלט על קוד לבוש לתא הכבוד בבלומפילד, אליו תיאסר כניסה בכפכפים או במכנסיים קצרים.

   

  בישיבת בעלי המניות בהפועל תל אביב שנערכה הערב, נבחר כבירי פה אחד על ידי בעלי המניות שנכחו כולם בישיבה, כדירקטור בחברת 'הראל אחזקות', ובכך הושלמו כל התנאים שקבעה הוועדה להעברת זכויות של ההתאחדות לכדורגל שיש לבצע בכדי לאשר סופית את העברת הבעלות וזכויות הניהול המלאות מידיו של חיים רמון לידיו של  כבירי.

   

  צפו במסיבת העיתונאים של הפועל ת"א לפתיחת העונה    (צילום: ירון שרון)

  צפו במסיבת העיתונאים של הפועל ת"א לפתיחת העונה    (צילום: ירון שרון)

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

  כבירי פרט בפני בעלי המניות את התוכניות והתקציבים לעונה הבאה: תקציב השחקנים יעמוד על 14 מיליון שקל ואם טוטו תמוז או בן שהר יצטרפו - יגדל התקציב בשני מיליון שקל נוספים. מידי שנה יגדל התקציב בעשרה אחוז, בשנה הבאה הוא יעמוד על כ-15.5 מיליון שקל ובשנה שלאחר מכן כ-17 מיליון שקל.

   

  החובות של המועדון עומדים על כ-21 מיליון שקל. 14 מיליון הלוואות לבנקים בפריסה של עשר שנים ושבעה מיליון נוספים של חובות לספקים בפריסה לשלוש שנים. שני מיליון שקל מתוך התקציב ינותבו מדי שנה לכיסוי החובות.

   

  לא יצטרך לשלם תמורת מנוי. מוני הראל (צילום: עוז מועלם) (צילום: עוז מועלם)
  לא יצטרך לשלם תמורת מנוי. מוני הראל(צילום: עוז מועלם)

   

  רוב השחקנים עשויים לוותר על החוב כלפיהם בשל הקיזוז, למעט שי אבוטבול. כבירי יציב 1.4 מיליון שקל ערבות אישית בהתאחדות לכדורגל. הפועל

  מכרה כמות גדולה של מנויים, כ-7000 בתוך פחות מעשרה ימי מכירה. אם טוטו תמוז יצטרף הצפי הוא שהכמות תגדל ל-10,000 מנויים.

   

  הפועל הגישה הצעה משופרת לשהר, הגדולה מזו שקיבל ממכבי חיפה: 325 אלף דולר לעונה בכל אחת מארבע השנים הקרובות. בחיפה הציעו לחלוץ 300 אלף דולר ובבאר-שבע 400 אלף יורו. שהר אמור להחליט השבוע היכן לחתום ובהפועל קיימת אופטימיות לגביו.

   

  גיא אסולין המעוניין להצטרף להפועל ת"א יתחיל להתאמן היום במאיורקה, בה הוא רשום. ביממה האחרונה חלה התפתחות בשיחות עם ליביו אנטל, לאחר שקודם לכן היה ניסיון להעבירו לקבוצה בטורקיה. אנטל סירב ולכן מעריכים בהפועל כי אם ימשיך להתעקש הוא יוכל לשחק במועדון.

   


   


  פורסם לראשונה 06/07/2015 07:58

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים