שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  הכי מטוקבקות

   המבצעים הפיננסיים: ממשק חדש לניהול החיסכון

   שירות חדש המאפשר מעקב אחרי החסכונות הפנסיוניים, מענה טלפוני מבנקאי 24 שעות ביממה וחניה חינם לרוכשים ביטוח - חדש על המדף הפיננסי

   שיתוף פעולה עם נפגעי הרכבת הקלה

   בימים אלה קיבלו אלפי לקוחות בנק הפועלים, בעלי עסקים קטנים השוכנים לאורך תוואי העבודות של הרכבת הקלה בתל-אביב, לקראת תחילת עבודות החפירה באוגוסט, מכתב מבנק הפועלים שבו עודכנו כי הבנק יקדם איתם שיתופי פעולה - הן באמצעות פעילות אגף הרכש של הבנק והן באמצעות הירתמות עובדי הבנק להגביר רכישות אישיות בבתי העסק האלה.

    

   בנוסף, הבנק עדכן את העסקים הקטנים מקרב לקוחותיו שיושפעו מהפרויקט, כי פתח עבורם תיבת דואר ייעודית, במטרה לאפשר להם להעביר פניות ובקשות לבנק.

    

   עושים סדר בחסכונות

   כפי שנחשף ב ynet, "זה ברור" השיקה בימים אלו מערכת אינטרנטית ואפליקציה למעקב וניהול כספי פנסיה של החוסך.

    

   השירות מבוסס על נתוני המסלקה הפנסיונית - מערכת המידע שנבנתה בעידוד וסיוע משרד האוצר, המתממשקת לכל הגופים בישראל המנהלים כספי פנסיה.

    

   המערכת החדשה אוספת בעזרת המסלקה את המידע מכלל הגופים, מעבדת אותו ומבצעת עליו חישובים המציגים את האינפורמציה לצרכן באופן מרוכז וברור.

    

   הגולש יעבור תהליך זיהוי קצר שלאחריו יקבל מידע אודות כל החסכונות שנצברו לזכותו במהלך חייו באפיקי החיסכון השונים. בין היתר, המערכת מציגה את שיעור דמי הניהול בחסכונות השונים, היקפי החיסכון, ההפקדות שבוצעו במהלך השנה ועוד. כמו כן מוצגים הנתונים האישיים המעודכנים בחסכונות השונים ובמקרה הצורך המערכת מציגה לחוסך התראות על אי תקינות הנתונים.

    

   המערכת מציגה גם המלצות בכל הנוגע למצב הביטוח, לתשואות שמניב החיסכון בהשוואה לחסכונות מקבילים וכן לדמי הניהול המשולמים. המידע מוצג בצורה ברורה להבנה, הנתמכת בהסברים פשוטים ונהירים לגבי כל נושא.

    

   ניתן לקבל את השירות חינם, תמורת הסכמה לכך שפרטי החיסכון של החוסך יועברו לסוכני ביטוח שיורשו להציע לחוסך הצעות שונות, או לחילופין לשלם 40 שקל, מבלי שהמידע יועבר.

    

   מענה טלפוני בבנק

   מזרחי טפחות משיק שירות חדש המאפשר ללקוחות לקבל מענה טלפוני מבנקאי 24 שעות ביממה. השירות פעיל באופן מלא בימי חול, בשישי עד השעה 14:30 ובמוצאי שבת החל משעה וחצי לאחר צאת השבת.

    

   "חוקים פשוטים"

   רבים מאתנו מתמודדים עם מורכבות מדי יום ביומו, אנחנו כופים על עצמנו דיאטות מסובכות, מתמרנים בין שלל שלטי הטלוויזיה, כורעים תחת נטל הנתונים בעבודה וטובעים בערמות של תקנות להגשת דוחות מס. ספר חדש - "חוקים פשוטים", מבקש לסייע בעזרת כלים יעילים למימוש היעדים האישיים והמקצועיים הדוחקים ביותר שלנו, החל בהתגברות על נדודי שינה ועד הפיכה למשקיעים חכמים יותר.

    

   מחברי הספר, דונלד סל ,מומחה עולמי באסטרטגיות וביישומן וקת'לין מ. אייזנהרט , פרופסור לאסטרטגיה בבית-הספר להנדסה של סטנפורד, מסתמכים על מחקרים שנערכו לאורך יותר מעשור ובונים מסגרת התייחסות לפיתוח של חוקים יעילים ולשכלולם.

    

   חניה חינם לרוכשים ביטוח

   Wobi, האתר להשוואת מחירים ורכישת מוצרי ביטוח, מציע מבצע חניה בחינם למיליון מנויי פנגו+, הרוכשים ביטוח מקיף לרכב באמצעות האפליקציה. במסגרת המבצע, ישולב באפליקציה כפתור הצעת ביטוח של Wobi המציג מספר הצעות ביטוח מקיף לרכב. המממשים, זכאים ליהנות מחניה חינם בכחול לבן בכל הארץ, למשך שנה (עד לסכום של 250 שקל).

    

   לפנייה לכתב/ת
    תגובה חדשה
   הצג:
   אזהרה:
   פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
   מומלצים