שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  עושים צחוק מהחוק - המשטרה חונה בנת"צ

  עבודות הרכבת הקלה הפכו את נתיבי התחבורה הציבוריים לחשובים מתמיד עבור תושבי גוש דן, ואכיפת איסור השימוש בהם לכלי רכב לא מורשים הוחמרה משמעותית. למשטרה כנראה פחות רלוונטי

  המשטרה אוכפת בצדק את איסור השימוש בנת"צ, אבל מסתבר שהיא נעלמת כשמדובר בניידות שלה. כאשר החליטה המשטרה לפתוח תחנה חדשה בחלקו הדרומי של רחוב המסגר הצפוף במשך רוב שעות היום, הניחו רבים כי הכאוס התחבורתי באזור הנובע מחנייה אסורה והפרעה למאות האוטובוסים שעוברים ברחוב במהלך היום, יהפוך לנסבל יותר. אף אחד לא חשב שדווקא המשטרה היא זו שתגרום להחמרה - ודווקא עם תחילת העבודות על הרכבת הקלה וההבטחות להגברה מסיבית של האכיפה.

   

  צפו בניידת החונה בתחנת האוטובוס ועל נתיב התחבורה הציבורי, מול הכניסה לתחנת המשטרה: 

   

  החל מהלילה: שינויים דרמטיים בהסדרי התנועה

   

  "מאז שנפתחה תחנת המשטרה באזור, ניידות שונות חונות באופן מקומם על נתיב התחבורה הציבורי החשוב. וכאילו זה לא מספיק, הניידות חוסמות גם את אזור העלאה והורדת נוסעים במספר תחנות אוטובוס הממוקמות בצמוד לתחנה. לא מדובר בניידת אחת שחונה שם מדי פעם, אלא חניה רצופה של מספר ניידות בשעות הלחץ הגדולות. ההפרעה לאוטובוסים, לנוסעים ולשאר כלי הרכב פשוט בלתי נסבלת", דיווחו עובדים במקום למערכת ynet.

   

  אוטובוסים נאלצים להעלות נוסעים הרחק מהמדרכה ()
  אוטובוסים נאלצים להעלות נוסעים הרחק מהמדרכה

   

  בסרטון המצורף ובתמונות שונות שהגיעו לידינו, נראה בבירור כי ניידות המשטרה חונות באין מפריע מול הכניסה לתחנה, חוסמות את נתיב התחבורה הציבורי ואת התחנות באופן שאינו מאפשר לאוטובוסים השתלבות ראויה בתנועה העמוסה ממילא באזור.

   

  שיירה ארוכה של ניידות בנת"צ ()
  שיירה ארוכה של ניידות בנת"צ

   

  תגובת מרחב יפתח של המשטרה: "ההנחיות בנוגע לשימוש בנת"צ הנן ברורות וחד משמעיות כדלהלן: נסיעה מנהלתית של רכבי משטרה או חניית הרכב בנת"צ הינה אסורה וכל חריגה מנוהל זה תטופל משמעתית ע"י פיקוד המרחב".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  ynet רכב בפייסבוק
  לוח winwin
  מומלצים