שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  "היא קיבלה סטירה שהעיפה אותה לרצפה"
  התלונה נגד שחקן הנבחרת הצעירה אשר לכאורה תקף צעירה, ממשיכה לעורר הדים. אם הבחורה: "הוא התעצבן ונתן לה מכה שאפילו גברים לא מקבלים. עד עכשיו היא בטראומה". סניגורו של השחקן: ,אם לא היה מדובר בשחקן נבחרת, הנושא לא היה זוכה לשורה בעיתון"

  "היא קיבלה ממנו כזאת סטירה שהעיף אותה לרצפה", כך תיארה בדמעות אמה של הצעירה שהגישה תלונה נגד שחקן הנבחרת הצעירה בגין תקיפה.

   

  האירוע אשר התרחש בלילה שבין שני לשלישי, עדיין מעורר סערה, בייחוד בעיר בה מתגוררים השניים. נכון לעכשיו לא ברור מה עשה בשעה 02:00 השחקן יחד עם עוד כמה משחקני הנבחרת, רגע לפני שהמריאו עם הנבחרת לחו"ל.

   

  עו"ד של השחקן, שרון גלילי (צילום: צפריר אביוב) (צילום: צפריר אביוב)
  עו"ד של השחקן, שרון גלילי(צילום: צפריר אביוב)

   

  על אותו רגע דרמטי סיפרה האם ששמעה מביתה: "זה היה בסביבות 02:15, הבת שלי בדיוק יצאה מהמועדון. היא מכירה את השחקן מהעיר וחברות שלה שמכירות חברים שלו. כשהיא יצאה הוא בדיוק שוחח עם שתי חברות שלה. היא הייתה עם הגב אליו. הוא הוא החמיא לה, ואז אמר לה תסתובבי. וכשהיא אמרה לו "תרד ממני" הוא אמר לה "תעופי מפה" כשהיא אמרה לו "תעוף אתה" הוא התעצבן ואז נתן לה סטירה, כזאת שאפילו גברים לא מקבלים".

   

  ומה קרה אז?

  "איך שהיא נפלה היא לקחה את הטלפון והתקשרה למשטרה. כשהוא ראה את זה, הוא וחבר שלו מיהרו לרוץ מהחניה, לקחת מונית ולהסתלק למקום. הבת שלי עד עכשיו בטראומה. היו כבר עלינו לחצים לבטל התלונה, ולרדת מהסיפור אבל אנחנו הלכנו למשטרה והיא תטפל בסיפור".

   

  סניגורו של השחקן, עו"ד שרון גלילי, אמר: "ברור לכולם שאם לא היה מדובר בשחקן נבחרת, הנושא לא היה זוכה לשורה בעיתון. מדובר בוויכוח שהיה בינו
  לבינה, וכשהיא התקרבה אליו הוא הדף אותה ממנו קלות ובזה נגמר האירוע. עצם העובדה שהיא רצה לכלי התקשורת, מעיד על רצינות התלונה שלה. אנחנו מתואמים עם המשטרה, ככל שאם בכלל יבקשו שהשחקן ימסור את גרסתו נעשה זאת, ובזה יסתיים הסיפור".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים