שתף קטע נבחר

שרה נתניהו העניקה תרומות לחיילים בודדים

בפעם השלישית משיגה רעיית ראש הממשלה תרומות לחיילים: "החיים שלנו והשקט - בזכותכם", אמרה והוסיפה: "אני לא רק אימא פרטית, אלא אימא של כולכם. מה שאנחנו רוצים זה שיהיה לכם טוב, שלא יהיה מצב שלא תהיה ארוחת חג לחייל"

 

 

רעיית ראש הממשלה, שרה נתניהו, העניקה הערב (יום ד') תרומה על סך 550 אלף שקלים לחיילים בודדים, לוחמים קרביים ולחיילים ממשפחות מעוטות יכולת, לסיוע כלכלי לקראת החג. זוהי הפעם השלישית שנתניהו יוזמת ומגייסת תרומה למען חיילים.

 

 (צילום: גיל יוחנן) (צילום: גיל יוחנן)
(צילום: גיל יוחנן)

 (צילום: גיל יוחנן) (צילום: גיל יוחנן)
(צילום: גיל יוחנן)

"אימא של כולכם". נתניהו (צילום: גיל יוחנן) (צילום: גיל יוחנן)
"אימא של כולכם". נתניהו(צילום: גיל יוחנן)

באירוע הענקת התרומה שהתקיים בירושלים, אמרה נתניהו לחיילים: "אני שמחה מאוד לראות את כל החיילים כאן. זה כבר הפך לאיזו מסורת שלנו, מאז שנה שעברה, כשנחשפתי למכתב הלוחמים ב'צוק איתן'. הם סיפרו שאין להם ארוחת חג וחשבתי שזה לא ייתכן". היא סיפרה כי "בהתארגנות קצרה מאוד גייסנו 350-300 אלף שקל. זה גדל מפעם לפעם והיום הגענו ל-550 אלף שקלים. חשוב לי שזה יגיע לחיילים הבודדים, לחיילים ממשפחות מעוטות יכולת. כולנו חייבים לכם את החיים שלנו ואת השקט, וזה שמתאפשרים לנו חיים כאן במדינה הזאת, זה בזכותכם".

 

נתניהו סיפרה עוד: "אני היום אימא לחייל בשירות קרבי. אבל אני מרגישה שאני לא רק אימא פרטית, אלא אימא של כולכם. אני מרגישה בדיוק מה שכל האימהות שלכם מרגישות. כל מה שאנחנו רוצים זה שיהיה לכם טוב, שלנו יהיה טוב ושתחזרו הביתה בשלום. שלא יהיה מצב שלא תהיה ארוחת חג לחייל".

 

האירוע התקיים במשרדי עמותת "בית חם לכל חייל" בבירה. התרומה תחולק לחיילים בשיתוף העמותה בתלושי חג לראש השנה. במעמד הענקת התרומה השתתפו גם יו"ר קרן היסוד אליעזר (מודי) זנדברג ומנכ"לית העמותה, שפרה שחר והחיילים.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: גיל יוחנן
נתניהו עם החיילים
צילום: גיל יוחנן
מומלצים