שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  600 רכבי דודג', ג'יפ וקרייזלר לתיקון במוסך

  חברת מכשירי תנועה תבצע שתי קריאות לתיקון לארבעה דגמים שונים של קונצרן קרייזלר. התקלות: פגם בכרית האוויר וכיבוי מנוע ספונטני

  חברת מכשירי תנועה, יבואנית רכבי קונצרן קרייזלר לישראל (ג'יפ, דודג' וקרייזלר), פרסמה שתי קריאות לתיקון לארבעה מדגמי היצרנית. ג'יפ גרנד צ'ירוקי וקומנדר, דודג' ראם וקרייזלר 300, יוזמנו למוסכי הרשת לתיקון שתי תקלות בטיחות - פגם במערכת כריות האוויר וכשל שעשוי להוביל לכיבוי המנוע.

   

  בקריאה הראשונה, בה מעורבים 529 כלי רכב משנות הייצור 2015-2013 מסוג דודג' ראם 3500, התגלה חשד לכשל בכריות האוויר הצידיות. על-פי היבואנית, במקרה זה נדרש עדכון תוכנה של בקרת מערכת כריות האוויר, בשל האפשרות לפתיחתן שלא לצורך.

   

  בקריאה השנייה מעורבים 75 כלי רכב מדגמי 2008 של קרייזלר 300, ג'יפ קומנדר וג'יפ גרנד צ'ירוקי. במקרה זה נדרשת החלפת מכלול ההתנעה האלחוטי, בשל האפשרות שלא יפעל כנדרש וכתוצאה מכך המנוע ייכבה. מהיבואנית נמסר כי תיקון התקלות יארוך כארבע שעות, ויבוצע בהתאם לחוק ללא כל תשלום מצד בעל הרכב.

   

   

  לקוחות שברשותם אחד מכלי הרכב המעורבים בקריאות לתיקון, יקבלו לביתם הודעה. חשוב לשים לב כי לאחר קבלתה, חובה לבצע את התיקון בתוך שישה חודשים. לאחר תקופה זו רישיון הרכב לא יחודש.

   

  במידה ואתם מעוניינים לבדוק אם רכבכם נכלל בקריאה לתיקון, או לתאם מועד להגעה למוסך, באפשרותכם לעשות זאת באמצעות מוקד שירות הלקוחות של חברת מכשירי תנועה בטלפון שמספרו 1-700-701-900 או באמצעות אתר החברה.

   

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  קרייזלר 300
  ג'יפ קומנדר
  ג'יפ גרנד צ'ירוקי
  ynet רכב בפייסבוק
  לוח winwin
  מומלצים