שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  בית"ר: "ניר ברקת מנסה לפגוע אישית בטביב"
  זעם במועדון בעקבות החלטת עריית ירושלים לקצץ בהקצבות למועדון: "ראש העיר מנסה לעשות שימוש בכספי ציבור כאילו מדובר בכספו האישי, ברקת ציפה שטביב יכשיר עבורו את הקרקע להסתת הקהל ומשנוכח להבין שלא הוא מנסה לפגיע בהשקעתו במועדון"
  ביתר ירושלים פרסמה הודעה חריפה נגד ההחלטה לקצץ בתקציב למועדון מהעירייה. מהמועדון נמסר : "החלטת עיריית ירושלים בנוגע להקצבות לקבוצות הספורט והקיזוז האופציונלי בגלל התנהגות קהל האוהדים של הקבוצות, נובעת משיקולים זרים ואינם קבילים משפטית. ברור לכל בר דעת כי יש כאן נסיון ברור ובוטה של ראש עיריית ירושלים ניר ברקת לפגוע באופן אישי באלי טביב הבעלים של ביתר ירושלים ובקהל אוהדיה.

   

  "פגיעה בהקצבה הינה פגיעה ישירה במחלקת הילדים והנוער של האגודה. ניר ברקת מנסה לעשות שימוש בכספי ציבור כאילו מדובר בכספו האישי. שכח ניר ברקת כי הוא נבחר ציבור.

   

  צפו בתיקו 0:0 בין מכבי נתניה לבית"ר ירושלים    (צילום: ONE)

  צפו בתיקו 0:0 בין מכבי נתניה לבית"ר ירושלים    (צילום: ONE)

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

  ניר ברקת. בית"ר: "שכח שהוא נבחר ציבור" (צילום: ששון תירם) (צילום: ששון תירם)
  ניר ברקת. בית"ר: "שכח שהוא נבחר ציבור"(צילום: ששון תירם)

  "ברור ונהיר לכל כי יש כאן רצון לפגוע עד תום במועדון הכדורגל ביתר ירושלים, בעומד בראשו ובקהל הגדול של המועדון. אין שום ישות משפטית

  אשר תוכל לאשר החלטה כזו ולהטיל אחריות ישירה על המועדון בגין התנהגות חלק מזערי מאוהדיו, וגם זה מותנה באפשרות באם תחול עבירה".

   

  עוד נכתב: "אפשר אולי לנפנף במסמך רשמי מטעם העירייה, אך לא לגרום לכולם לחשוב כי מדובר במעשה תמים ומונע אלימות. במקום להירתם למלחמה באלימות ובגזענות יחד עם ביתר ירושלים, מנסה ניר ברקת להכשיל את המהלכים הנעשים בתוך המועדון. כנראה שלניר ברקת חורה שאלי טביב ממשיך ומשקיע ממרצו והונו בקבוצה ולא זורק את המועדון לאנחות, כנראה ציפה ניר ברקת שמר טביב יכשיר עבורו את הקרקע להסתת הקהל ומשנוכח להבין שלא, פונה הוא בכל דרך לפגוע בו ובהשקעה שלו במועדון. מועדון הכדורגל ביתר ירושלים שוקל לעתור ולהגיש תביעה מנהלית על מנת שלא לקבל את המסמך היוצא מעיריית ירושלים כקביל משפטית".

   

  תגובת עיריית ירושלים: "הטענות הזויות ועלובות. ראש העיר נלחם באלימות ובגזענות הפוגעות בראש ובראשונה בביתר ירושלים. ברקת סייע וימשיך לסייע לביתר ולכל קבוצות הספורט בירושלים וממליץ לטביב להתרכז בהצלחתה של הקבוצה".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים