שתף קטע נבחר

התכנית שתשנה את התיירות בארץ?

אנחנו תמיד אומרים כשיהיה פה שלום כולם יבואו לטייל כאן, באזורים היפים של המזרח התיכון. ארגון אקופיס לא חיכה ליונת השלום ויזם טיול ראשון מסוגו לתיירים מחו"ל שכולל ביקור בישראל, בגדה המערבית ובירדן. צפו

מסלול טיולים חוצה גבולות ראשון מסוגו התחיל את דרכו השבוע: יוזמה של ארגון אקופיס הביאה לאזורנו סוכני נסיעות מכל העולם כדי להבין שאם משלבים בטיול אחד את ישראל, ירדן והגדה המערבית מקבלים חבילת טיול שיש בה הכל. האם מדובר בתוכנית שתשיב את התרמילאים לישראל? צפו 

 

בימים האחרונים נחתו בישראל כ-12 סוכני נסיעות מארה"ב, גרמניה, שוויץ וצרפת כדי לחוות טיול ראשון מסוגו: מסע המחבר בין האזורים היפים והקדושים בישראל, בירדן ובגדה המערבית.

ישראל וירדן בטיול אחד (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
ישראל וירדן בטיול אחד(צילום: shutterstock)

מסלול המסע הוא תולדה של פרוייקט מיוחד של ארגון אקופיס - ידידי כדור הארץ, במימון של הסוכנות האמריקאית לפיתוח (USAID).

 (באדיבות ארגון אקופיס) (באדיבות ארגון אקופיס)
(באדיבות ארגון אקופיס)
הפרוייקט חיבר בין מדרכי טיולים ומומחי תיירות מהמדינות השונות בכדי למשוך תיירים לאזורנו. סוכני הנסיעות בקרו בחמישה ימים בירושלים, פטרה, ים המלח ואזורים רבים נוספים באזור. 

 (באדיבות ארגון אקופיס) (באדיבות ארגון אקופיס)
(באדיבות ארגון אקופיס)
 

"בתיירות אקולוגית יש פוטנציאל גדול להבאת תיירים לאזורנו, היוזמה מוכיחה כי בשמירה משותפת על אזורי הטבע שיש בישראל, ירדן והגדה המערבית קיים גם פוטנציאל רווחי, וכי ניתן לשתף פעולה עם ירדן והרשות למען אינטרסים משותפים" כך אומר גדעון ברומברג, מנכ"ל הארגון.

 

עוד הוסיף "אנו צופים כי מסלולי הטיולים ימשכו תיירים רבים מהעולם ויחזקו עסקים הנמצאים בפריפריה, אנו גאים להשיק יוזמה היסטורית זו אשר מציגה את האלטרנטיבה בדמות שיתוף פעולה במזרח התיכון."

 (באדיבות ארגון אקופיס) (באדיבות ארגון אקופיס)
(באדיבות ארגון אקופיס)

  

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
באדיבות ארגון אקופיס
טיול חוצה גבולות
באדיבות ארגון אקופיס
מומלצים