שתף קטע נבחר

עוד תיעוד של מין בבר של אלנבי 40

במסגרת חקירת האונס של צעירה ע"י מבלים במקום טענו הבעלים שלא ידעו על האירוע. אבל למשטרה הגיעו עדויות וצילומים שלפיהם לא מדובר במקרה חריג

 

יחסי מין באלנבי 40. תמונות שהגיעו לידי המשטרה ()
יחסי מין באלנבי 40. תמונות שהגיעו לידי המשטרה

במסגרת חקירת האירועים באלנבי 40 טענו בעלי המקום שלא היו מודעים למה שהתרחש באותו ערב, שבמהלכו עלתה שורת גברים על הבר וקיימה לעיני כל יחסי מין עם צעירה, אלא שמתברר שהאירוע לא היה חד-פעמי. בימים האחרונים הגיעו לידי החוקרים במרחב ירקון של המשטרה תמונות ועדויות על אירועים אחרים של התערטלות ויחסי מין על הבר.

 

תמונות שהגיעו לידי ynet ו"ידיעות אחרונות", שצולמו ככל הנראה בכמה ערבים שונים לא מותירות מקום לספק ומוכיחות כי יחסי מין קבוצתיים מהסוג הזה לא היו חד-פעמיים.

 

הסערה החלה לאחר פרסום סרטון בערוץ 10 שבו תועדו גברים רבים מקיימים יחסי מין עם בחורה שיכורה על הבר במקום לקול תשואות אנשים בקהל שצילמו את האירוע. בעלי המועדון נחקרו וטענו שלא היו במקום באותו ערב ולא ידעו על האירוע, זאת אף שעל פי מבלים הוא נמשך 5-4 שעות.


 

 

בעדותה הראשונה, שנגבתה במאי האחרון, טענה הצעירה שהמעשים נעשו בהסכמה אף שהייתה שיכורה, אולם לאחר מכן שינתה את עדותה וטענה ששוכנעה לשתות ונאנסה. הבוקר (ה') היא אמורה להגיע לתת עדות נוספת במרחב ירקון וצפויה להגיש תלונה.

 

בפרקליטות ביקשו השבוע מהמשטרה לחקור את נושא האונס. במקביל, על רקע הסערה, התעוררה מחאה ציבורית נגד המועדון וביום שלישי הפגינו מאות מחוץ לאלנבי 40 בדרישה לסגור את המקום.

 

בראיון לחדשות ערוץ 2 בשבוע שעבר סיפרה הצעירה: "מה שעבר לי בראש זה איפה אני? מה אני עושה? אני לא יודעת איך הגעתי למצב כזה שאני שותה אלכוהול. הגעתי למצב שאני לא יודעת איפה הייתי. הסכמתי לעלות עם הבגד ים שלי. באיזשהו שלב, כשכבר לא הייתי מודעת, פשוט הורידו לי את הבגד ים, אחת הבחורות על הבר משכה לי את החוטים של החזייה, משכה לי את החוטים של הבגד ופשוט נשארתי עירומה וללא בגדים".

 

על יחסי המין אמרה: "אולי באותו הרגע הסכמתי. ההסכמה לא הייתה כשהייתי שפויה".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים