שתף קטע נבחר

מרדכי לאל-ג'זירה: "המתיחות - בגלל שקרים"

מתאם פעולות הממשלה בשטחים, אלוף יואב (פולי) מרדכי, התראיין לרשת הטלוויזיה הקטארית המובילה והאשים גורמים איסלאמיים קיצוניים בהפצת שמועות ושקרים. מרדכי שלח מסר הרגעה: "אנחנו נגד אלימות"

מתאם פעולות הממשלה בשטחים, אלוף יואב (פולי) מרדכי, התראיין היום (ו') לרשת אל-ג'זירה והאשים גורמים איסלאמיים קיצוניים בהפצת שמועות ושקרים שמלבים את האווירה ולא מוסיפים לגל הטרור.

 

"כל השיח על המקומות הקדושים בירושלים, שישראל שינתה את הסטטוס-קוו, הוא בגדר שמועות ושקרים", אמר מרדכי לרשת הטלוויזיה הקטארית. "המצב נשאר כפי שהיה וגם ראש הממשלה נתניהו אמר שהמצב לא השתנה וגם לא ישתנה. אנחנו נגד אלימות".  

 

המראיין טען כי ישראל אינה מציגה את המצב כפי שקורה בשטח ושהאירועים הם תוצאה של פיגוע הטרור היהודי בכפר דומא, שבו נרצחו שלושה מבני משפחת דוואבשה, וגם מאחר שהפושעים לא נעצרו.

 

מרדכי הבהיר כי האירוע בכפר דומא הוא פיגוע טרור. "כל המנהיגים גינו אותו וברגע שיתבררו הפרטים, הפושעים יישבו בכלא", הדגיש מתאם פעולות הממשלה בשטחים.

 

האלוף התייחס לדברי הנשיא הפלסטיני אבו מאזן, שברשות הפלסטינית לא מעוניינים בהסלמה. "למרות הדברים, עדיין בכל יום יש פיגועים של פלסטינים. כל פיגוע מצד פלסטינים יגובה בתגובה קשה. גל אל-ג'זירה צריכה לומר שהאירועים בשליטה ולא להסית", כך מרדכי.  

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים