שתף קטע נבחר

השבוע בעולם: אלפי כבשים בקרב על הבית

במכסיקו ציינו את "יום המתים", ברומניה יום הולדת 94 למלך לשעבר ובחוף השנהב ערכו בחירות שקטות יחסית. השבוע האחרון בעולם בעין העדשה

עוד כתבות מעניינות בדף הפייסבוק של דסק החוץ של ynet

  

 

כ-2,000 כבשים ורועי צאן חוצים את מרכז העיר במדריד במחאה על אובדן שטחי מרעה שלהם לטובת הפיתוח האורבני (צילום: AP) (צילום: AP)
כ-2,000 כבשים ורועי צאן חוצים את מרכז העיר במדריד במחאה על אובדן שטחי מרעה שלהם לטובת הפיתוח האורבני(צילום: AP)

במכסיקו ציינו את יום המתים המוקדש לזכרם של אבות המשפחה שהלכו לעולמם. במהלך החג נוהגים ילדים לעטות מסיכה או לאפר את פניהם בציור גולגולת (צילום: AP) (צילום: AP)
במכסיקו ציינו את יום המתים המוקדש לזכרם של אבות המשפחה שהלכו לעולמם. במהלך החג נוהגים ילדים לעטות מסיכה או לאפר את פניהם בציור גולגולת(צילום: AP)

ברומניה חגגו את יום הולדתו ה-94 של המלך לשעבר מיכאי הראשון ששלט במדינה פעמיים עד שנאלץ לוותר על השלטון לקומוניסטים ב-1947 (צילום: AP) (צילום: AP)
ברומניה חגגו את יום הולדתו ה-94 של המלך לשעבר מיכאי הראשון ששלט במדינה פעמיים עד שנאלץ לוותר על השלטון לקומוניסטים ב-1947(צילום: AP)

אם ובתה משחקות בבועות סבון בפארק בבייג'ינג. המפלגה הקומוניסטית השלטת ביטלה באופן גורף את "מדיניות הילד האחד", שבמסגרתה לכל זוג סיני הותר במשך עשרות שנים להביא רק ילד אחד לעולם (צילום: AP) (צילום: AP)
אם ובתה משחקות בבועות סבון בפארק בבייג'ינג. המפלגה הקומוניסטית השלטת ביטלה באופן גורף את "מדיניות הילד האחד", שבמסגרתה לכל זוג סיני הותר במשך עשרות שנים להביא רק ילד אחד לעולם(צילום: AP)

משמר הכבוד הסיני בטקס קבלת פנים בבייג'ינג למלך הולנד וילם-אלכסנדר (צילום: AP) (צילום: AP)
משמר הכבוד הסיני בטקס קבלת פנים בבייג'ינג למלך הולנד וילם-אלכסנדר(צילום: AP)

תומך של "מפלגת הפיתוח הלאומית" (NDP) עיטר את פניו בסטיקרים של המפלגה שמתמודדת בבחירות במיאנמר. הבחירות צפויות להיערך ב-8 בנובמבר והן הראשונות במדינה מאז שהשלטון עבר לידיים אזרחיות (צילום: AP) (צילום: AP)
תומך של "מפלגת הפיתוח הלאומית" (NDP) עיטר את פניו בסטיקרים של המפלגה שמתמודדת בבחירות במיאנמר. הבחירות צפויות להיערך ב-8 בנובמבר והן הראשונות במדינה מאז שהשלטון עבר לידיים אזרחיות(צילום: AP)

חברי להקת משמר הגבול ההודי מקבלים  את פניהם של באי ועידת "פורום הודו אפריקה" שנערך בניו דלהי. במהלך הוועידה יבדקו כיצד יכולות השקעות הודיות וטכנולוגיה הודית לסייע לפיתוחה של אפריקה (צילום: AP) (צילום: AP)
חברי להקת משמר הגבול ההודי מקבלים את פניהם של באי ועידת "פורום הודו אפריקה" שנערך בניו דלהי. במהלך הוועידה יבדקו כיצד יכולות השקעות הודיות וטכנולוגיה הודית לסייע לפיתוחה של אפריקה(צילום: AP)

הנשיא האמריקני ברק אובמה ורעייתו מישל אירחו יותר מ-4,000 ילדים בבית הלבן במסיבה השנתית לכבוד האלווין. עשרות נסיכות וגיבורי-על השתתפו בתחרות התחפושות, אך היה זה פעוט על "פופמוביל" שכבש את הזוג הראשון (צילום: AP) (צילום: AP)
הנשיא האמריקני ברק אובמה ורעייתו מישל אירחו יותר מ-4,000 ילדים בבית הלבן במסיבה השנתית לכבוד האלווין. עשרות נסיכות וגיבורי-על השתתפו בתחרות התחפושות, אך היה זה פעוט על "פופמוביל" שכבש את הזוג הראשון(צילום: AP)

תומכים רפובליקנים ממתינים לתחילת העימות השלישי בין מועמדי המפלגה לנשיאות ארה"ב באוניברסיטת קולורדו (צילום: AP) (צילום: AP)
תומכים רפובליקנים ממתינים לתחילת העימות השלישי בין מועמדי המפלגה לנשיאות ארה"ב באוניברסיטת קולורדו(צילום: AP)

אישה מוכרת גרביים בכניסה לגן החיות בעיר אביג'ן, העיר הגדולה ביותר בחוף השנהב. הנשיא אלסאן אאוטרה זכה בניצחון סוחף בבחירות לנשיאות שנערכו בשקט יחסי לעומת הבחירות לפני חמש שנים (צילום: AP) (צילום: AP)
אישה מוכרת גרביים בכניסה לגן החיות בעיר אביג'ן, העיר הגדולה ביותר בחוף השנהב. הנשיא אלסאן אאוטרה זכה בניצחון סוחף בבחירות לנשיאות שנערכו בשקט יחסי לעומת הבחירות לפני חמש שנים(צילום: AP)

איש היחידה למלחמה בסמים של פרו שב לבסיסו לאחר מבצע להריסת מעבדה לא חוקית לייצור סמים בטינגו מריה (צילום: AP) (צילום: AP)
איש היחידה למלחמה בסמים של פרו שב לבסיסו לאחר מבצע להריסת מעבדה לא חוקית לייצור סמים בטינגו מריה(צילום: AP)

תלמיד חובש כובע לראשו לפני תחילת הלימודים בבית הספר לסנטה קלאוס בריו דה ז'ניירו, ברזיל. בית הספר מכשיר את תלמידיו למשימותיו השונות של סנטה קלאוס לקראת חג המולד. השיעורים כוללים שירה, פעילות גופנית, ולימוד כיצד להתלבש ואיך לעטות את הזקן הלבן המפורסם (צילום: רויטרס) (צילום: רויטרס)
תלמיד חובש כובע לראשו לפני תחילת הלימודים בבית הספר לסנטה קלאוס בריו דה ז'ניירו, ברזיל. בית הספר מכשיר את תלמידיו למשימותיו השונות של סנטה קלאוס לקראת חג המולד. השיעורים כוללים שירה, פעילות גופנית, ולימוד כיצד להתלבש ואיך לעטות את הזקן הלבן המפורסם(צילום: רויטרס)
איש משמר הכבוד הגרמני במהלך טקס קבלת פנים בברלין לנשיא הונדורס חואן אורלנדו הרננדס שנפגש עם הקנצלרית אנגלה מרקל (צילום: רויטרס) (צילום: רויטרס)
איש משמר הכבוד הגרמני במהלך טקס קבלת פנים בברלין לנשיא הונדורס חואן אורלנדו הרננדס שנפגש עם הקנצלרית אנגלה מרקל(צילום: רויטרס)

אתר הנצחה בברלין לזכרו של הפליט הבוסני בן ה-4 מוחמד ג'נוזי שנחטף במרכז לרישום מהגרים ונרצח על ידי גבר בשם סילביו ס. בן ה-32 (צילום: gettyimages) (צילום: gettyimages)
אתר הנצחה בברלין לזכרו של הפליט הבוסני בן ה-4 מוחמד ג'נוזי שנחטף במרכז לרישום מהגרים ונרצח על ידי גבר בשם סילביו ס. בן ה-32(צילום: gettyimages)

הארגון השיעי הלבנוני חיזבאללה ערך בנבטייה מצעד ביום ה-13 של חודש מוחרם, החודש הראשון בלוח השנה המוסלמי. חודש מוחרם הוא חודש של אבל, ששיאו ביום עשורא. שיאו של חודש זה הוא ביום העשורא, יום מותו של האימאם חוסיין, בנו של החליף הרביעי עלי בן אבי טאלב (צילום: AFP) (צילום: AFP)
הארגון השיעי הלבנוני חיזבאללה ערך בנבטייה מצעד ביום ה-13 של חודש מוחרם, החודש הראשון בלוח השנה המוסלמי. חודש מוחרם הוא חודש של אבל, ששיאו ביום עשורא. שיאו של חודש זה הוא ביום העשורא, יום מותו של האימאם חוסיין, בנו של החליף הרביעי עלי בן אבי טאלב(צילום: AFP)

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: AP
נלחמות על הבית. כבשים צועדות במרכז מדריד
צילום: AP
מומלצים