שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  עם סטופר: נתניהו הקציב לשרים 3 דקות בלבד
  ראש הממשלה ממשיך להילחם במשיכת הזמן בישיבות עם שריו: הבוקר הוא הגיע עם שעון עצר והגביל את נאומי המשתתפים. גלעד ארדן זכה להערה. נתניהו: "אני נוסע לאובמה לדון באירועים במזרח התיכון"

    

  פטיש על השולחן: ישיבת הממשלה, הבוקר    (צילום :עפר מאיר)

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

  משתתף חדש בישיבת הממשלה: "סטופר". ראש הממשלה בנימין נתניהו השתמש הבוקר (יום א') בשעון עצר אלקטרוני שהוצב לפניו ונועד להגביל את משך הזמן שהשרים מדברים לשלוש דקות בלבד. ניכר בנתניהו שהוא הגיע עצבני למדי, ובמהלך הישיבה השתמש לא אחת בפטיש כדי להשליט סדר בדיון.

   

  הבאת שעון העצר מצטרפת להחלטות קודמות של נתניהו, כגון קיצור משך ישיבות הממשלה לשעתיים בלבד.

   

  בין השרים ש"זכו" הבוקר להערות מנתניהו היה השר לביטחון פנים גלעד ארדן שיש לו עוד 1:50 דקות לדבר. ארדן נפגע וענה: "אם אתה רוצה אני יכול להפסיק כבר עכשיו". השר סילבן שלום סקר הסכמים עם סין ולאחר שצפצף שעון העצר כעבור שלוש דקות הפסיק שלום את דבריו.

   

  בהמשך היום, לאחר הלווייתו של הנשיא לשעבר יצחק נבון, ייצא נתניהו לוושינגטון לפגישה עם הנשיא ברק אובמה. "השיחה איתו תיסוב על האירועים האחרונים במזרח התיכון, לרבות בסוריה, התקדמות אפשרית עם הפלסטינים או לפחות ייצוב המצב מולם, וכמובן חיזוק ביטחונה של מדינת ישראל", אמר נתניהו.

   

  "אני מאמין שהפגישה הזאת חשובה על מנת להבהיר את המשך הנתיב של הסיוע האמריקני לישראל בעשור הקרוב. זה יהיה צעד נוסף למימוש הבנה בכיוון זה. בנוסף אני אפגש עם הקהילות היהודיות בארה"ב בכנס השנתי שלהן, ועם גורמים רבים אחרים בציבוריות האמריקנית".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "עם סטופר: נתניהו הקציב לשרים 3 דקות בלבד"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים