שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  במקום דיזל, לקחו גז

  משאית מונעת בגז טבעי נמסרה על-ידי יבואנית איווקו, חברת סמל"ת. השר להגנת הסביבה, אבי גבאי: משקיעים מאמצים כדי להגביר את השימוש בגז

  משאית מונעת גז טבעי מתוצרת איווקו נמסרה לחברת פרידנזון. השר להגנת הסביבה, אבי גבאי, אמר בטקס מסירת משאית ראשונה מונעת בגז טבעי, כי "זו סנונית ראשונה ואנחנו משקיעים את כל מאמצינו כדי להקל על הבירוקרטיה ולהגביר את השימוש בגז בישראל במקום בדלקים מזהמים, כדי לצמצם את זיהום האוויר ולשפר את הבריאות שלנו".

   

   (גדי אהד) (גדי אהד)
  (גדי אהד)

   

  משאית סטראליס של חברת איווקו המונעת בגז טבעי, נמסרה על-ידי אורי להב, מנכ"ל קבוצת סמל"ת: "כחלק מזיכרון הדברים שנחתם בין מדינת ישראל לקבוצת

  פיאט העולמית, אנחנו גאים להוביל ולהיות הראשונים להטמיע את השימוש בגז טבעי בתחום התחבורה בישראל. אנחנו מחויבים לטכנולוגיה זו, שהיא גם ירוקה וגם חסכונית, ומשוכנעים שהמשאית של פרידנזון תהיה הראשונה מיני רבות בעתיד הקרוב".

   

  דויד פרידנזון, מנכ"ל ובעלי החברה, אמר כי "פרידנזון הינה חברה עם תפיסה חדשנית , אנו מנצלים הזדמנויות ליישום בפועל לשיפור תחום איכות הסביבה. אחת הדוגמות הבולטות בפעילות זו היא בתחום האופניים הירוקים בתל אביב , מיזם חלוצי בארץ אשר בהחלט תורם משמעותית לשיפור איכות הסביבה. חברתנו מצפה לשיתוף פעולה פורה עם "איווקו" בתחום הרכב מבוסס אנרגיית גז טבעי, ואנו כחלוצים בתחום צופים שהתמורה מהשימוש ברכבים מסוג זה יהיו אפקטיביים דיים כדי שנוכל להרחיב את הצי ברכבי גז"

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  ynet רכב בפייסבוק
  לוח winwin
  מומלצים