שתף קטע נבחר

התאונה ששיגעה את הרשת: התעלומה נפתרה

בסוף השבוע פורסם ברשת סרטון ויראלי, שצבר מאות אלפי כניסות. בסרטון נראו שלוש מכוניות בסין מתרוממות ללא סיבה נראית לעין. רשת טלוויזיה פתרה את התעלומה

לא מגנט ולא חייזרים: בסוף השבוע פורסם סרטון ביוטיוב שבו תועדה תאונה בלתי שיגרתית כשלוש מכוניות הועפו פתאום באוויר, בלי סיבה הנראית לעין. לאחר שהתפרסמו כל מיני תיאוריות לגבי נסיבות התאונה - פרסמה רשת טלוויזיה בסין את התשובה: כבל שנמתח על ידי רכב לניקוי כבישים.

 

 
פתאום באוויר ()
פתאום באוויר

 

בסרטון נראית מכונית מסחרית מתקרבת לצומת ואז לפתע היא מתרוממת ומתהפכת על צידה. שתי מכוניות שהיו בסמוך גם כן התרוממו, אך נשארו בסופו של דבר על הגלגלים. בתאונה הבלתי שיגרתית לא היו נפגעים.

 

הסרטון נצפה מאות אלפי פעמים בסוף השבוע והגולשים הציעו תיאוריות לנסיבות התאונה. כמה מהגולשים סברו כי מדובר בכבל, כמו שאכן קרה, אך אחרים אמרו כי מדובר במגנט שפעל פתאום או בפעילות של חייזרים. אחד הגולשים כתב: "אני לא רואה כבל פה. מה גרם לתאונה? זה מוזר, שלוש מכוניות הורמו באוויר על-ידי כוח מגנטי בלתי נראה. אולי אלו חייזרים שבאו מהחלל".

 

לאחר שהסרטון הפך לוויראלי הגיע גם הפתרון. בצד הימני של התמונה נראה הרכב לניקוי כבישים, אבל הכבל אינו נראה. רק בצילומים שפורסמו בשבת על-ידי רשת טלוויזיה בסין ניתן לראות את הכבל שהסתבך במטאטא המחובר לרכב הניקוי.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים