שתף קטע נבחר

קנייה מאחוריך. צפו בראפ של מישל אובמה

הגברת הראשונה של ארה"ב שיתפה פעולה עם סטרדיי נייט לייב בשיר ראפ לעידוד בני נוער לרכוש השלכה גבוהה. שותפה לשיר - הקומיקאי שמחקה את בעלה הנשיא בתוכנית

 

מישל אובמה נותנת בראש: הגברת הראשונה של ארה"ב ממשיכה למצב את עצמה כאחת הנשים הצבעוניות ביותר בבית הלבן והפעם היא מבליחה בשיר ראפ שאותה ביצעה במסגרת הקמפיין שהיא מובילה לעידוד צעירים ללכת לרכוש השכלה גבוהה באוניברסיטאות.

 

בסרטון משתפת פעולה הגברת אובמה עם ג'יי פארו, שחקן בתוכנית סטרדיי נייט לייב, שלו קשר ישיר למשפחה. הוא מחקה את דמותו של הנשיא ברק אובמה בתוכנית המצליחה.

מישל אובמה וג'יי פארו שמחקה את בעלה בסטרדיי נייט לייב ()
מישל אובמה וג'יי פארו שמחקה את בעלה בסטרדיי נייט לייב

"אם אתם רוצים לטוס במטוסים, לכו ללמוד", שרים השניים על מדשאת הבית הלבן. "תוכלו לרכוש מידע רב ולמלא את ראשכם".

 

הראפ של אובמה כלל גם חוויות מסיפורה האישי כשגדלה במשפחה ממעמד ביניים בשיקגו. "היינו צריכים לעבוד שעות נוספות כדי לשרוד את היום ולהגיע ליום הבא", היא שרה.

 

הקמפיין של מישל אובמה, "לשאוף גבוה", מכוון לבני נוער ומעודד אותם לרכוש השכלה גבוהה. התוכנית מיידעת את בני הנוער באפשרויות שעומדות בפניהם, עוזרת להם בסיוע כספי ותומכת ביועצים מיוחדים שמועסקים בתיכונים.

 

"אני רוצה להעצים חבר'ה צעירים שעובדים קשים בבית הספר שישיגו את חלומם", אמרה הגברת אובמה. ומה היה ליוצרי הסרטון לומר? "את חייבת להקליט אלבום שלם".

 

 

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים