שתף קטע נבחר

בדרך למפעל נקניקים: 25 חזירים נפלו לכביש

דלת משאית נשברה במהלך נסיעה ברחוב לח"י בראשון לציון ו-25 חזירים מתים התפזרו על כביש. עובר אורח: "חשבנו שזו מחאת זכויות בעלי חיים". צפו

 

 

 (צילום: רומה רבשנוב) (צילום: רומה רבשנוב)
(צילום: רומה רבשנוב)
מראה חריג תפס הבוקר (ב') את הנהגים ועוברי האורח ברחוב לח"י בראשון לציון: על הכביש היו פזורים 25 חזירים מתים, ובירור העלה כי מה שהוביל לכך הייתה תאונה של משאית קירור.

 

מדובר בכטון בשר חזיר שהתפזר על הכביש מהמשאית שהובילה את הבשר מבית מכירה בצפון הארץ למרכול מקומי בעיר. מי שהוזעקו למקום היו אנשי השירות הווטרינרי של עיריית ראשון לציון, שהחלו באיסוף הבשר מהכביש והעברתו למכון השמדה מן החי. יתר התכולה על המשאית נבדקה על ידי מפקחי השירות.

 (צילום: רומה רבשנוב) (צילום: רומה רבשנוב)
(צילום: רומה רבשנוב)

מבדיקה שנערכה במקום, עלה כי במהלך הנסיעה נפתחה הדלת של המשאית ומתוכה נפלו חלקי הבשר. ככל הנראה מקור התקלה הוא בצירים של הדלת שנשברו.

 

רומה (18) שהיה במקום סיפר: "ב-8:30 בבוקר ראיתי את החזירים על הכביש. בהתחלה חשבתי שעשו את זה בכוונה, כחלק מהפגנה של פעילי זכויות בעלי חיים, כי זה היה מסודר על הכביש לכל האורך. זה מראה מוזר. אנשים עוברים וכולם היו בשוק. זה לא משהו שאתה רואה כל יום".

 

רופא השירות הווטרינרי העירוני, ד"ר תומר ניסימיאן: "מכיוון שהאירוע התרחש כמה מאות מטרים מהשירות הווטרינרי, התברואן תומר כהן ואני הגענו ראשונים לזירה והתחלנו באיסוף מיידי של חלקי החזירים מהכביש. כל החלקים הועברו למכון השמדה מן החי. במקביל שלחנו וטרינרית למפעל ועצרנו את העיבוד במקום עד שווידאנו שלא הוחזרו אליו חלקי בשר שנפלו על הכביש".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: רומה רבשנוב
חזיר שנפל מהמשאית, הבוקר בראשל"צ
צילום: רומה רבשנוב
מומלצים