שתף קטע נבחר

סייעת הגן החשודה שהיכתה פעוטה: "לא התכוונתי לפגוע"

המטפלת מגן באשקלון החשודה באלימות כלפי פעוטה שוחררה ממעצר בית ומבהירה: "נכון שאולי זה נראה מעט אגרסיבי אבל לא הייתה לי כוונה לפגוע באף אחד"

 

אחרי שבוע במעצר בית שוחררה היום הסייעת מאשקלון שנעצרה בתחילת השבוע בחשד כי נהגה באלימות כלפי פעוטה שסירבה להירדם. בראיון ל-ynet היא מספרת: "ההורים ביקשו ממני שאתעקש איתה בשלב ההרדמה. אבל בשום אופן לא הייתה לי כוונה לפגוע בה. אני בעצמי אימא לשני ילדים, בני שש וארבע. אני אוהבת ילדים, אני מטפלת בהם בחום ואהבה. נכון שאולי זה נראה מעט אגרסיבי אבל זאת ממש לא הייתה כוונה שלי. להיפך, אני מאוד אוהבת את הילדה הזו. טיפלתי בה במסירות".

 

הסייעת, בשנות ה-30 לחייה, נעצרה בחשד כי גם גרמה לפעוטה חבלות, מה שבשלב זה לא הוכח. החקירה החלה בשבוע שעבר בעקבות תלונה על אלימות שהגיש אביה של הילדה.

 

על פי החשד, הסייעת, שעובדת בגן פרטי, נהגה באלימות כלפיה כשניסתה להשכיבה לישון. במשטרת אשקלון טענו כי היא גרמה לה לחבלות קלות.

 

בעקבות התלונה נעצרה הסייעת, ובית המשפט הורה על שחרורה למעצר בית של שבעה ימים והרחקה מהגן. היא שהתה במעצר בית בבית הוריה מחוץ לאשקלון. היום הסתיימו ימי המעצר, אך בשלב זה היא איננה חוזרת לעבודה בגן.

 

מצלמות תיעדו את האלימות בגן  ()
מצלמות תיעדו את האלימות בגן
 

עורך הדין רובי גלבוע ()
עו"ד רובי גלבוע
 

האב טען שכמה ימים קודם לכן פנתה אשתו לצוות החינוכי במקום וביקשה שייעשה מאמץ להרדים את בתו בשעת הצהריים למנוחה כמו שאר ילדי המעון. לדברי ההורים, בתחילת השבוע שעבר שבה הפעוטה לביתה עייפה ולא רגועה, אף ששעות ספורות קודם לכן שיתפה מטפלת מהמעון ברשת החברתית תמונה

שיועדה להורים ובה נראתה בתם ישנה. בעקבות זאת צפה האב בסרטונים ממצלמות הגן, המאפשרות צפייה מרחוק במתרחש, ולדבריו ראה את המטפלת נוקטת אלימות כלפי בתו בניסיון להרדימה ומטלטלת אותה. היא חשודה כי משכה בשיערה, הטיחה את ראשה במזרן כמה פעמים וגרמה לה חבלה קלה בראש.

 

בעקבות כך עצרה המשטרה את המטפלת בחשד לתקיפת קטין על ידי אחראי והתעללות בקטין. פרקליטה של הסייעת, עו"ד רובי גלבוע, אמר בתגובה: "נראה כי המשטרה טיפסה על עץ גבוה מדי. היא מטפלת בילדים במסירות, והראיה לכך היא שאף לא ילד או ילדה במעון לא נפגעו ולא סובלים מחבלות. לכן הסייעת שוחררה לחופשי". 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מתוך סרטון שתיעד את האלימות בגן
מומלצים