שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  צילום: shutterstock

  ליאוניד נבזלין מפגין זוגיות. רכילות עסקית

  לאוניד נבזלין בזוגיות חדשה, ג'ולייט בינוש עושה כבוד לרונית רפאל, רודרמן תורמים 750 אלף דולר לסטודנטים יהודים, דנה עזריאלי תורמת 100 אלף שקל לאדריכלים ישראלים

  1. נבזלין ובת הזוג בהקרנה

  בכירי המשק הגיעו להקרנה המיוחדת של הסרט הדוקומנטרי "האזרח חודורקובסקי", שישודר ב-yes דוקו. במרכז הסרט דמותו של מיכאיל חודורקובסקי, בעבר אחד מעשירי רוסיה, שמדבר על התקופה בה בילה מאחורי הסורגים, ועל החזון שלו לרוסיה החדשה.

   

  בלט בנוכחותו האוליגרך ליאוניד נבזלין, העומד מאחורי הפקת הסרט, ושהגיע להקרנה מלווה בבת זוגו החדשה, טטיאנה גרינברג, ובבתו, אירנה נבזלין, יו"ר דירקטוריון בית התפוצות. נבזלין הגדיר את תקופת החברות ארוכת השנים שלו עם חודורובסקי כתקופה בה חווה את הימים הטובים והמסעירים ביותר, אבל גם הקשים ביותר בחייו.

   

  בין הצופים והנצפים: פרופ' אוריאל רייכמן, שהגיע עם בתו רונית רייכמן והחתן דן להט, עורכי הדין ששי גז ודוד ליבאי, אמנון דיק, סלי מרידור, וגליה אלבין.

  מימין: טטיאנה גרינברג, לאוניד נבזלין, ואירנה נבזלין (צילום: רפי דלויה) (צילום: רפי דלויה)
  מימין: טטיאנה גרינברג, לאוניד נבזלין, ואירנה נבזלין(צילום: רפי דלויה)

   

  2. גו'לייט ורונית פותחות שנה 

  אשת העסקים רונית רפאל החליטה להקדים ולקבל את פניה של 2016. בנשף נוצץ שקיימה בג'נבה בשיתוף חברת התכשיטים "שופארד", היא קבעה את קוד הלבוש בשחור לבן, ובהתאם לכך אורחת הכבוד של הערב, השחקנית הצרפתיה ג'ולייט בינוש ("שוקולד"), לקוחה קבועה של רפאל, הפגינה כניסה עם שמלה שחורה וחושפנית ותכשיטים של "שופארד". גם שאר המוזמנים, בהם אנשי עסקים ודיפלומטים נענו לקוד. אלא מה?

  ג'וליינט בינוש ורונית רפאל (צילום: דני אופלינגר) (צילום: דני אופלינגר)
  ג'וליינט בינוש ורונית רפאל(צילום: דני אופלינגר)
   

   

  3. דנה עזריאלי מחוייבת לאדריכלות

  בכירי עולם האדריכלות הגיעו למוזיאון תל אביב לאמנות, לטקס הענקת פרס "דוד עזריאלי לפרויקט סטודנטים לאדריכלות". הקרן, בראשותה של דנה עזריאלי, יו"ר הקבוצה, הגדילה השנה את שווי הפרסים לסכום של 100,000 שקלים, שהתחלקו בין שלושת הזוכים.

   

  עזריאלי אמרה, שהפרס משקף את הערכים שליוו את אביה לאורך השנים: מחויבות לקידום חינוך איכותי, פיתוח תחום האדריכלות ואהבת הארץ. נכחו: הרעיה והאם, סטפני עזריאלי, הדירקטורים אירית איזקסון וישראל רוזנברג, מנכ"לי קבוצת וקניוני עזריאלי, והאדריכלים השופטים, ביניהם האדריכלית הבינלאומית, אודיל דק, שהגיעה במיוחד לאירוע.

   

  דנה עזריאלי ומשה צור עם הסטודנטים הזוכים (צילום: רפי דלויה) (צילום: רפי דלויה)
  דנה עזריאלי ומשה צור עם הסטודנטים הזוכים(צילום: רפי דלויה)

   

  4. הלל לרודרמן

  שירה רודרמן, מנכ"לית קרן משפחת רודרמן, הפועלת לשילוב אנשים עם מוגבלויות בחברה בישראל ובארה"ב, נבחרה לדוברת המרכזית בכינוס הבינלאומי של ארגון "הלל", ארגון הקמפוס לסטודנטים יהודים בעולם, שהתקיים באורלנדו שבפלורידה. 1,000 מוזמנים הגיעו לכינוס.

   

  הנוכחים, בהם אלון פרידמן, מנכ"ל הלל ישראל, וסידני פרטנוי, יו"ר הלל העולמי, שמעו את רודרמן מודיעה על העברת 750,000 דולרים מהקרן ל"הלל", במטרה לשלב סטודנטים יהודים עם מוגבלות בפעילויות הארגון ב-550 קמפוסים בארה"ב ובעולם.

  אלון פרידמן, שירה רודרמן, טינה פרייס, סידני פרטנוי (צילום: יח"צ) (צילום: יח
  אלון פרידמן, שירה רודרמן, טינה פרייס, סידני פרטנוי(צילום: יח"צ)

   

  5. רוני גמזו מחנך

  בכירי המשק נכחו במפגש ידידי "קרן אייסף לקידום החינוך", שהתקיים בהילטון תל אביב, ביוזמת קרן אייסף ולייקרס החזקות בראשות ישי זלמנוביץ'. בין מנה אחת לאחרת הקשיבו הידידים לסיפורים האישיים של וינו טרפה, יוצא אתיופיה, בוגר אייסף, והיום יזם ואיש חינוך, ושל פרופ' רוני גמזו, בוגר הקרן ומנהל משרד הבריאות לשעבר, ולהסבר של תומר סמרקנדי, מנכ"ל הקרן, על הצורך בגיוס אנשי עסקים ישראליים לטובת החינוך והחברה בישראל.

   

  בנוכחים: פרופ' איזי בורוביץ', איש העסקים ודיקאן ביה"ס לניהול וכלכלה במכללה האקדמית תל אביב-יפו, ישי זלמנוביץ, יו"ר לייקרס אחזקות, השותפה של קרן אייסף, אבי בנמו, ראש עיריית נשר ובוגר הקרן, והשחקנית גילה אלמגור.

  איזי בורוביץ', עדי זלמנוביץ', אילן שוחט, תומר סמרקנדי, מיכאל אילוז, ישי זלמנוביץ' (צילום: עופר עמרם) (צילום: עופר עמרם)
  איזי בורוביץ', עדי זלמנוביץ', אילן שוחט, תומר סמרקנדי, מיכאל אילוז, ישי זלמנוביץ'(צילום: עופר עמרם)

   

  6. טל תעופה בישראל

  חברת התעופה אמריקן איירליינס הודיעה חגיגית, כי "טל תעופה" מונתה לנציגה הרשמית החדשה שלה בישראל. לפתיחת הנציגות בישראל הגיעו בכירי חברת אמריקן איירליינס, ובכירי טל תעופה, בהם גדעון טהלר המנכ"ל, ניסים סגיס, המנהל המסחרי של החברה.

  נציגי טל תעופה. עומד משמאל: גדעון טהלר (צילום: יח"צ) (צילום: יח
  נציגי טל תעופה. עומד משמאל: גדעון טהלר(צילום: יח"צ)

   

  7. ושבה תמונה מבוזזיה

  אורחי הכנס הבינלאומי בנושא השבת יצירות אומנות שנבזזו בשואה, שיזמה החברה לאיתור ולהשבת נכסים של נספי השואה, קיבלו הצצה נדירה לתמונה שנבזזה ממשפחה יהודית בפריז, ובגבה חותמת המשטר הנאצי. בנוכחים: ד"ר ישראל פלג, מנכ"ל החברה להשבה, סר אריק פיקלס, השליח המיוחד של ממשלת בריטניה לנושאי שואה, השר לשעבר מיכה חריש.

  ד"ר ישראל פלג, סר אריק פיקלס, מיכה חריש (צילום: דרור סיתהכל) (צילום: דרור סיתהכל)
  ד"ר ישראל פלג, סר אריק פיקלס, מיכה חריש(צילום: דרור סיתהכל)

   

  8. חמסות לשיאנית העולם

  במסגרת ביקורה בישראל של לורנה קיפלאגאט כאורחת איגוד האתלטיקה וחברת סאקוני, הגיעה שיאנית העולם בריצות ארוכות ואשת העסקים למשרדי הוועד האולימפי. גילי לוסטיג, מנכ"ל הוועד, העניק לה דגלון וחמסות. נכחו במעמד: יובל בראון, מנכ"ל סאקוני ישראל, ומאמן הריצה הקנייתי, ריצ'ארד מוקצ'ה.

  גילי לוסטיג, לורנה קיפלאגאט, יובל בראון, ריצ'ארד מוקצ'ה, ד"ר גלעד ויינגרטן (צילום: הוועד האולימפי בישראל) (צילום: הוועד האולימפי בישראל)
  גילי לוסטיג, לורנה קיפלאגאט, יובל בראון, ריצ'ארד מוקצ'ה, ד"ר גלעד ויינגרטן(צילום: הוועד האולימפי בישראל)
   

   

  9. מצעירים את גשר

  תיאטרון "גשר" השיק בערב חגיגי את עמותת התומכים הצעירים שלו, שתצטרף לעמותת הידידים הוותיקים של התיאטרון. את פני הצעירים קיבלו ישראל מקוב, יו"ר עמותת הידידים, בלה לוסטיג, רותי היילפרן המנכ"לית, עו"ד אלי זהר, יו"ר התיאטרון, ולנה קריינדלין המנכ"לית. בין הצעירים: מיכאלה ברקו, שרון איילון וארז אלוביץ, קארן גילרמן. באמנותית: המחזה "רודף העפיפונים", וכיבוד, שתרם ואליד אבולעפיה.

  מיכאלה ברקו ולנה קריינדלין (צילום: יח"צ) (צילום: יח
  מיכאלה ברקו ולנה קריינדלין(צילום: יח"צ)
   

   

  10. סטארטאפ בבורסה

  הבורסה לניירות ערך בתל אביב נתנה במה למשקיעים ולסטארטפיסטים צעירים, כדי שיציגו יוזמות ופיתוחים חדשניים בפני מנכ"לים של חברות מובילות במשק. רון יריב, מנכ"ל Regus ישראל, הסביר על היתרונות הכלכליים של סביבות עבודה גמישות.

  רון יריב (צילום: אבי לוי) (צילום: אבי לוי)
  רון יריב(צילום: אבי לוי)

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים