שתף קטע נבחר

כל שתבקשו: מחשבה יוצרת בריאה

האם כל מה שתרצו בחייכם תוכלו להשיגו ע"י זימונו במחשבה יוצרת ומהו הגורם העיקרי להצלחת בריאה במחשבה? לאחרונה אנו נחשפים יותר ויותר להישגים והצלחות ע"י שימוש בכוח המחשבה. במה תלויה הצלחת בריאה שכזאת והאם נוכל להשיג דרכה הכל ותמיד?

כוח המחשבה שלנו חזק, אנחנו יכולים לזמן לעצמנו ולחיינו כל מה שנרצה. חלק מהמאמנים לחיים, במודעות עצמית בהכוונה מקצועית ואפילו בספורט, מכוונים את המאומנים שלהם, לממש את הרצונות שלהם בעזרת כוח זה. עיקר השיטה היא האמונה שאפשר לקבל כל דבר, רק לרצות, להתכוונן ולהאמין שזה יגיע.

תאמין זה יבוא, לא תאמין לא יגיע, אבל האם זה באמת כך?

 

אכן כוח המחשבה שלנו חזק, אנחנו בוראים מיסודנו ויכולים לחולל פלאות, ל"סדר" את החיים שלנו ולהפוך אותם לקלים יותר, זורמים יותר ומהנים יותר. אבל ייתכנו מצבים, שלמרות היכולת המחשבתית הבוראת שבנו - ואנחנו יכולים להתמקד, להגדיר את הדרישה שלנו,

לדייק בפרטי פרטים כמה שיותר - אנחנו לא מצליחים לייבא לחיינו כלום, חוסר הצלחה מוחלט. בעוד שלאחרים מסביב יש הצלחה בקבלת כל מה שהם רוצים לעצמם. הם מתכווננים, דורשים ומקבלים, והכל קורה אצלם כפי שתכננו. נדמה שהכל קל להם, ויתרה מזאת, הם מעידים על כך שזה בקלי קלות.

 

האם משהו לא בסדר בדרך החשיבה שלי? האם משהו לא מדוייק בהתכוונות שלי? האם האמונה שלי בכוח הבריאה שבי לא מספיק חזקה? מהו הדבר הזה שמונע ממני לקבל את מה שאני מתכנן ומזמן בדיוק מושלם? האם משהו לא מושלם בדרך שלי?

 

השאלות הללו מובילות היישר לתחושת חוסר ביטחון, המוטיבציה יורדת והערך העצמי מתרסק. איך זה שכולם מצליחים ואני לא? ובכן, דבר לא משובש אצלכם וגם לא מדובר במזל רע, מילת המפתח היא "התסריט".

 

תסריט, בדיוק כמו זה שאנחנו מכירים מעולם המשחק והסרטים, שמכיל בתוכו את הסצנות והשתלשלות המאורעות - כזה תסריט אנחנו צריכים, סיפור אישי שמתוכנן לפני הלידה שלנו בעודנו ליבות (נשמות) במישורים הגבוהים מחוץ לכדור הארץ, לפני התממשותנו בגוף אדם. התסריט שלנו כולל את כל מה שנעבור בחוויה/ בגלגול, בחיים הארציים כבני אנוש, מהלידה לאורך החיים ועד הסיום (החזרת הדרכון כפי שמכנה זאת תודעת העל).

 

התסריט שלנו מכיל את כל נתוני החיים, באופן פרטני ביותר: למי ניוולד איפה נחיה, לאיזה משפחה נשתייך, הורים אחים ילדים, מה יהיה מצבנו הכלכלי, איפה נעבוד ובמה נעסוק, את מי נפגוש, אילו אתגרים מפתחים יהיו לנו, אילו מוגבלויות יהיו לנו וכמובן גם יכולות והנאות.

 

על פי התסריט אנחנו גם מתכננים כיצד יראה הגוף הפיזי שלנו: גוף כבד, גוף קל, גוף חזק וכדומה. גם בגוף הכל מתואר לפרטים, כמו: שיער, צבע עיניים ואורך האצבעות. גוף מותאם ליעוד גוף של רקדנית, גוף של ספורטאי, גוף של פקיד ועוד.

 

התסריטים שלנו שונים מאחד לאחד משום שכל אחד מאיתנו הגיע לכאן עם יעוד אחר, אתגרים שונים, כמות אנרגיה שונה ודרך חיים אחרת. הגענו ממקומות שונים בבריאה, בעלי רטט ותדר אחרים. גם אלו שבאו מאותו מקום בבריאה יכולים להיות שונים, כמו שני אחים שאינם דומים והם מאותה המשפחה.

 

אנחנו שונים ומגוונים וכך גם התסריטים שלנו כמו בספריה עם מיליוני ספרים.

 (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
(צילום: shutterstock)
 

נשאלת השאלה: אם חווית החיים שלנו מכילה תסריט כל כך מדוייק, איפה יש לנו רשות נתונה? כדברי המשפט "הכל רשום והרשות נתונה", שהרי זה נשמע סותר - רשום ורשות. הכל אמנם רשום בתסריט, אך אנחנו בוחרים את הדרך איך לבצע אותו: באתגריות, בקורבנות, בחוסר אחריות, בקלילות, בכבדות, כמשחק וכדומה.

 

אם כוח המחשבה שלנו חזק, התסריט חזק יותר. מה שלא רשום ומתוכנן שם, לא יתגשם גם אם נזמן, נתכונן, נ תאמץ ונתפלל. אם רשמנו לנו בתסריט להתפתח על ידי אתגר, מימוש האתגר חייב להיות על ידנו בלבד. הפיתרון לא יגיע דרך בריאה מחשבתית, הוא חייב להגיע דרך לימוד שלנו, התנסות והסקת מסקנות. בריאה כפיתרון לאתגר כמוה כמו להכין לילד את שיעורי הבית, לכן הבריאה האישית מותנת במסגרת פרטי התסריט. אדם שרשם לעצמו בתסריט לעסוק בהנדסת חשמל לא יוכל להיות אדריכל או גננת, גם אם ילמד אדריכלות או יאהב מאד ילדים. כך גם בתחומים עם זיקה קרובה יותר, למשל, מנתח כירורגי לא יוכל להיות רופא שיניים. אולי הוא ינסה אבל כל המאמץ יבזבז לו את האנרגיה המיועדת לכירורגיה והיא תחסר לו שם. 

 

הסוד הוא בזימון דברים הקשורים לתסריט, איך עושים זאת? על ידי פיתוח התודעה. אדם בעל תודעה גבוהה מכוון פנימית לאורך התסריט. אני קוראת לזה "דרך המלך", הוא יודע מה הם רצונותיו המותאמים לו, מזהה את הרצונות שאינם כלולים בתסריטו, יודע לכלכל נכון את תקציבו האנרגטי וכל אתגר הוא הזדמנות פז עבורו לפיתוח אישי, לכן הצלחותיו מובטחות.

 

אילה עטיה - מכוונת בתודעה ותקשור, מנחת תודעת העל

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים