שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות

  כמה עלתה הפרידה מראש המוסד פרדו?

  ראש המוסד היוצא ביקש שאירוע הפרידה ממנו יישאר צנוע: הכיבוד היה פשוט, הנגנים עובדי הארגון, והסרטון המצחיק של שאולי צולם בהתנדבות. סך עלות האירוע: 230 אלף שקל - שליש מבני גנץ ומחצית מיוחנן דנינו

  אירוע הפרידה הצנוע. מימין: ראש המוסד הנכנס יוסי כהן, ראש הממשלה בנימין נתניהו, ראש המוסד היוצא תמיר פרדו, נשיא המדינה ראובן ריבלין (צילום: קובי גדעון,לע"מ) (צילום: קובי גדעון,לע
  אירוע הפרידה הצנוע. מימין: ראש המוסד הנכנס יוסי כהן, ראש הממשלה בנימין נתניהו, ראש המוסד היוצא תמיר פרדו, נשיא המדינה ראובן ריבלין(צילום: קובי גדעון,לע"מ)

  אירוע הפרידה שנערך בשבוע שעבר מראש המוסד היוצא, תמיר פרדו, עלה למשלם המסים כ-230 אלף שקל – כמחצית מאירוע הפרידה למפכ"ל המשטרה יוחנן דנינו (400 אלף שקל) ושליש מאירוע הפרידה לרמטכ"ל היוצא בני גנץ (600 אלף שקל). כך נודע ל-ynet. זאת הודות לעובדה שהארגון ארגן בעצמו את האירוע, בניגוד לשכירת חברת הפקה, ואף המוזיקאים שהופיעו באירוע – כולם עובדי המוסד.

   

  אירוע הפרידה מפרדו התקיים באודיטוריום סמולרש באוניברסיטת תל-אביב בהשתתפות כ-2,000 בני אדם, בהם עובדי המשרד, בכירי הארגון, בכירי מערכת הביטחון בעבר ובהווה וחברי כנסת. פרדו, כך נודע, נתן הוראה להקפיד על אירוע פרידה צנוע ככל האפשר.

   (צילום: קובי גדעון,לע"מ) (צילום: קובי גדעון,לע
  (צילום: קובי גדעון,לע"מ)
   (צילום: קובי גדעון, לע"מ) (צילום: קובי גדעון, לע
  (צילום: קובי גדעון, לע"מ)
   

  בין היתר, כדי לחסוך בעלויות, המוסד לא שכר חברת הפקה והפיק את האירוע כולו בכוחות עצמו. הכיבוד שהוגש לאורחים היה צנוע ופשוט, ואפילו הזמרים והנגנים שהופיעו במסגרת האירוע היו כולם עובדי הארגון. האמן המפורסם היחיד שהיה מעורב באירוע היה השחקן אסי כהן, שגילם את דמותו המוכרת של שאולי, שכיכב בסרטון הפרידה ההיתולי מפרדו שהוקרן באירוע. מקרוביו של אסי כהן סיפרו ש"שאולי עשה זאת בהתנדבות".

   

  נפרד בהתנדבות. הסרטון של שאולי

  נפרד בהתנדבות. הסרטון של שאולי

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

   

  בסרטון הקצר שהוקרן במסיבה נפרד שאולי מפרדו וגם איחל הצלחה למחליפו, יוסי כהן, וכהרגלו עשה את זה הכי מצחיק שיכול להיות: "תמיר, פדרו (הטעות במקור) יא גועל נפש יא סחלה, יא מלך יא אוהבים אותך. יא מה שלומך. אני כל כך שמח לשמוע שאתה עוזב, אין לך מושג. יותר שמח מנסראללה ודאעש ומכולם. אני שמח לאיד. זה מרגש אותי כל העניין הזה שאתה הולך. כי אתה לא רצית לקבל אותי לשירות ומגיע לך. סליחה שאני אומר. אם מותר לי להיות צנוע".

   

  ממשרד ראש הממשלה נמסר בתגובה בשם המוסד: "אירוע הפרידה מראש המוסד היוצא פרדו, לאחר 43 שנות שירות ביטחוניות למדינת ישראל, אורגן ברובו הגדול ממשאבים פנימיים של המוסד כדי לחסוך משמעותית בהוצאות (לרבות טבחים, צוותי ניקיון, סדרנים, אבטחה ואף הזמרים – כולם עובדי המוסד), ולא הושכרה חברת הפקה. הוצאות האירוע מוערך בכ-230 אלף שקל וכיבדו בנוכחותם מאות מבכירי מערכת הביטחון בישראל".

   

  לפני כחודש פורסם כי עלותה של שרשרת האירועים שנערכו במקביל לסיום כהונתו בקיץ האחרון של מפכ"ל המשטרה יוחנן דנינו הסתכמה בסופו של דבר בכחצי מיליון שקל. במסגרת "מסע הפרידה" השתתף דנינו באירועים שונים במחוזות, אגפים ותחנות. ב-30 ביוני התקיים האירוע המרכזי בבית הספר לשוטרים, שבו נכחו ראש הממשלה בנימין נתניהו, נשיא המדינה ראובן ריבלין, שרים ועוד. על פי נתוני התנועה לחופש המידע עמדה עלותו הכוללת של האירוע על יותר מ-406 אלף שקל. לכך יש להוסיף עוד עשרות אלפי שקלים שהוציאה המשטרה על אירועי פרידה נוספים מהמפכ"ל לשעבר. סך כל ההוצאות נושק לחצי מיליון שקלים.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: אלכס קולומויסקי
  נשאר צנוע. תמיר פרדו
  צילום: אלכס קולומויסקי
  מומלצים