שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  הספרינקלרים נפתחו בתיאטרון, ההצגה בוטלה
  ההצגה "כולם רוצים לחיות" מבית תיאטרון הקאמרי, שהיתה אמורה לעלות בהיכל התרבות ביקנעם, בוטלה. הסיבה: מערכת כיבוי השריפות נפתחה מסיבה לא ברורה והרטיבה את הבמה והאולם, וגרמה לנזקים. צפו
  שעות ספורות לפני פתיחת מסך על ההצגה "כולם רוצים לחיות" של תיאטרון הקאמרי הערב (ב') בהיכל התרבות ביקנעם, נפתחה מערכת הספרינקלים למניעת שריפות באולם וגרמה להצפה כללית. בעקבות הנזקים הגדולים שנגרמו לציוד נאלצו המארגנים להודיע על ביטול ההצגה.  

   

  ההצפה בהיכל התרבות ביקנעם

  ההצפה בהיכל התרבות ביקנעם

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

  אמנם מיד עם תחילת הממטרים מהתקרה, הצוותים הטכניים של התיאטרון והיכל התרבות ניסו למזער נזקים, אבל המים כבר גרמו לפגיעה מהותית בתפאורה ולהשבתת ציוד ההגברה, התאורה והמקרופונים האלחוטיים. כמו כן כסאות הישיבה באולם שנרטבו. השחקנים נשלחו חזרה הביתה, ולעת עתה מנסים להבין בתיאטרון מה הלאה,

  שכן ההצגה היתה מתוכננת לעלות שוב ביקנעם בימים הקרובים.

   

  "ההצגה שובצה לשבע הרצות ביקנעם החל מהערב, אבל לצד הנזקים הכספיים האדירים והצורך במציאת פתרונות מידיים לציוד טכני שניזוק, האולם עצמו ניזוק. מערכת הספרינקלרים, שנפתחה מסיבה לא ברורה, הרטיבה גם את המושבים באולם כך שביומיים הקרובים באופן ודאי לא יתקיימו הצגות", אומרים בתיאטרון.

   

  "כולם רוצים לחיות", מחזה של חנוך לוין בבימויו של אודי בן משה, הוא סיפורו של בעל אחוזה נידחת, לא מסכן, לא זקן ולא חולה, אשר נגזר עליו לפתע מן השמים למות. בעטיה של טעות ברישום בפנקס מלאך המוות, ניתנת לו חנינה בתנאי שיביא מחליף. מי יסכים להחליפו ובמה יקנה מחליף? זו כבר שאלה אחרת. בהצגה משתתפים רמי ברוך, יצחק חזקיה, ענת וקסמן, אבי טרמין, יוסי גרבר, תמר קינן ואסתי קוסוביצקי.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: גדי דגון
  "כולם רוצים לחיות". וגם לבכות
  צילום: גדי דגון
  לאתר ההטבות
  מומלצים