שתף קטע נבחר

למכירה ב-200 אלף דולר: "האופניים שעליהם רכב נתניהו"

הוא מציג עצמו כעובד עיריית ת"א, טוען ברשת כי שם את ידו על זוג האופניים שעליהם "עדיין דגימת DNA של ראש הממשלה" - ומצפה לפחות ל-200 אלף דולר תמורתם. העירייה ו"תל-אופן" הגיבו בתמיהה ויגישו תלונה במשטרה

 

עמוד המכירה הפומבית: "חיכיתי 3 שנים למכירה" ()
עמוד המכירה הפומבית: "חיכיתי 3 שנים למכירה"
 

 

אופני התל-אופן שעליהם רכב ראש הממשלה בנימין נתניהו בסיור בתל אביב לפני יותר משלוש שנים מוצעים למכירה באתר webidz הפופולרי, ויעד המכירה עומד על 200 אלף דולר. לפני שנתיים הוצע למכירה באותו אתר הגבס שכרכו על רגלו של נתניהו לאחר ששבר את רגלו במהלך משחק כדורגל.

 

 

המודעה החריגה באתר המכירות הפומביות פורסמה אתמול וניתן להציע סכומי רכישה עד תחילת חודש פברואר. מי שפרסם את המודעה הציג את עצמו כעובד עירייה: "שמי גילי ואני עובד עבור עיריית תל-אביב", כתב בהסבר. "אתם מתמודדים על האופניים ששימשו את ראש הממשלה, בנימין נתניהו, כשנסע איתם במרכז תל אביב בישראל".

 

הוא אף פירט את הנסיבות שבהן הגיעו האופניים לידיו: "אחרי שהוא סיים את הרכיבה, ביקשתי מאיש האבטחה לקחת אותם, והוא אמר שאין בעיה. החזקתי את האופניים אצלי בחדר שלוש שנים ורק חיכיתי לרגע שבו אוכל למכור אותם. הרגע הזה הגיע, אנשים!!! על האופניים יש עדיין דגימת DNA של ראש הממשלה".

"החזקתי את האופניים בחדר שלוש שנים" ()
"החזקתי את האופניים בחדר שלוש שנים"

אך בחברת תל-אופן לא קיבלו בברכה את הרעיון: "האופניים הם רכוש בלעדי של פרויקט התל-אופן ועיריית תל אביב", נמסר בתגובה. "מכירה של אופניים שלנו באתר אינטרנט מהווה עבירה פלילית, כמו למכור מוצר גנוב. זאת גניבה לכל דבר. מי שינסה לקנות את האופניים ולהציע הצעות, שם את כספו על קרן הצבי".

 

עוד מסרו כי פרויקט התל-אופן פועל ארבע שנים, ו"אנחנו כל הזמן דואגים שאופניים לא ייגנבו. לקחת אופניים בצורה מכוונת בשביל בצע כסף זאת שערורייה ואנו רואים זאת בחומרה רבה".

 

עיריית תל אביב יפו מתכוונת להגיש תלונה במשטרה: "הנושא אינו מוכר ובכל מקרה לא ידוע לנו על איזה זוג אופניים רכב ראש הממשלה. הפרסום באתר המכירות ייבדק ואם הפרטים נכונים, ייעשו מאמצים לאיתור האופניים והשבתם לעירייה ויינקטו צעדים נגדו".

  

ב-2012 הציעה גולשת ישראלית באותו אתר למכור את הגבס של ראש הממשלה נתניהו לאחר ששבר את רגלו במהלך משחק כדורגל. מאחורי המכירה, שזכתה לתהודה רבה, סיפרה הגולשת כי אמה שעובדת בבית החולים "הדסה עין כרם" העבירה לה את שאריות הגבס. "כשאימא התקשרה לספר שראש הממשלה מגיע להסיר את הגבס התחננתי בפניה שתשמור את שרידי היציקה ולא תשליך אותם לפח", כתבה אז. "חשבתי לעצמי שזה יכול להיות שווה הרבה כסף, ואכן אימא שמרה את זה בשקית והביאה אליי הביתה". 

 


 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים