שתף קטע נבחר

מכת רצח נשים: גופה נמצאה בכפר ראמה

במשטרה פתחו בחקירת האירוע לאחר שמצאו גופה עם סימני אלימות. תושב: "היא הייתה מאוימת, חבל שהגענו למצב הזה". מדובר בנרצחת הערבייה השלישית תוך תקופה קצרה

  

איזור הרצח. אין חשודים ()
איזור הרצח. אין חשודים

 

אישה בת 40 נמצאה הערב (א') בביתה בכפר ראמה ללא רוח חיים. על גופת האישה נמצאו סימני אלימות ובמשטרה חושדים כי מדובר ברצח. "לא ידוע לנו מה הרקע או מי עומד מאחורי המקרה", אמרו.

 

במשטרה קיבלו דיווח על ירי בשכונה הדרוזית. בזירת הרצח התאספו עשרו אנשים, שגינו את האירוע. "חבל שהגענו למצב כזה. לצערי הרב, בימים אלה מתייחסים לאישה בצורה אכזרית. על כל טעות קטנה שהיא עושה ישר רוצחים אותה. את הגברים שמשתוללים וטועים הופכים לגיבורים", אמר אחד התושבים. "לא יודע מה גרם לרצח האישה מראמה. זה לא היה צריך להיגמר בצורה כזו. מה שהבנתי שהנרצחת סבלה והיא הייתה מאוימת אבל לא הבנתי מדויק את כל מה שהתרחש. אני יכול להגיד שהכתובת הייתה על הקיר".

 

הרצח הזה מצטרף לשניים נוספים שטרם פוענחו. לפני כמה שבועות נמצאה גופת אישה ליד מחלף קאסם, ובמשטרת מרחב השרון טרם זיהו במי מדובר. במקרה אחר נמצא בחורשה ליד כפר מנדא גופתה של צעירה בת 19, משטרת מחוז הצפון הוציאה צו איסור פרסום על כל פרטי החקירה.

 

לפני חודשים נשים ערביות ויהודיות הפגינו בדרום נגד רצח נשים לאחר שאלמונים ירו למוות במורה סוהא מנסור ליד ביתה בעיר טירה. "צריכים לחפש על מאבק אחר בכדי להציל את חיי הנשים. זאת האישה השלישית שרוצחים אותה תוך תקופה קצרה מאוד. לא יודעה כמה ירצחו עוד עד סוף השנה. השתיקה של כל הגורמים כולל הציבור נותן אור ירוק לרוצחים להמשיך במעשיהם", אמרה מרים עבד אלחי מטירה.

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים