שתף קטע נבחר

פורצות את הדרך: טקס סיום פרויקט מהנדסות העתיד

מיזם "מהנדסות העתיד" הגיע לסיומו בטקס מרגש בו הציגו התלמידות את הפרויקטים פורצי הדרך בהם השתתפו וסיפרו על חוויה משנת חיים. "אין לי ספק שניפגש בצמתים מרכזיים של העשייה במדינת ישראל", אמר שר הביטחון, שהשתתף בטקס יחד עם מנכ"ל ותע"א ומכובדים נוספים

בשיתוף התעשייה האווירית

 

לכל אחת מהן יש חלום - הן אמנם עדיין תלמידות בית הספר, ולמרות המציאות המראה שנשים לא תמיד מצליחות לשבור את תקרת הזכוכית ולהגיע למעמד זהה לשל גברים, למרות שהן באותו מקצוע בדיוק, לא פחות טובות ולעיתים אף טובות יותר - התלמידות המצטיינות הללו לא מוותרות.

 

על הפרויקטים האישיים, המפגשים המרגשים ועוד - בעמוד הפרויקט

 

פרויקט "מהנדסות העתיד", המשותף ל-ynet, ידיעות אחרונות והתעשייה האווירית, שם לו למטרה לקדם תלמידות מצטיינות במדעים, לפתוח עבורן דלת ולתת להן הצצה לעתיד שיכול להיות להן, עתיד עם חלומות שמתגשמים.

 

מאה התלמידות שנבחרו זכו להיפגש עם נשות מפתח בתעשיות מתקדמות, השתתפו בפרויקטים פורצי דרך והבינו שאפילו השמיים הם לא הגבול ויש מה לחקור מעבר. צפו בטקס סיום המיזם, בהשתתפות שר הביטחון, משה יעלון, מנכ"ל תע"א, יוסי וייס ומכובדים נוספים. 

 

 

הפרויקט נולד מתוך ההכרה המשותפת במחסור החמור הקיים כיום במהנדסים בכלל, ומהנדסות בפרט, והצורך לפעול בנושא על מנת לשמר את מעמדה הבינלאומי של ישראל כמעצמת הייטק וטכנולוגיה. זו ההזדמנות לגלות את דור העתיד של המהנדסות והמדעניות במדינת ישראל, שתפסו בעתיד תפקידים משמעותיים בתעשייה ובאקדמיה הישראלית.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
טקס מהנדסות העתיד, בהשתתפות שר הביטחון
מומלצים