שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  רנו קליאו ופלואנס לתיקון - גלגל עלול להינתק

  חברת קרסו, יבואנית רנו לישראל, תזמן בעלי קליאו ופלואנס שיוצרו בין אפריל לנובמבר 2015, לאחר שהתגלה חשש להינתקות גלגל ממקומו

  בעלי רנו פלואנס וקליאו שיוצרו בין אפריל לנובמבר 2015 - בקרוב ייתכן ותוזמנו לתיקון מכוניתכם במוסך. חברת קרסו, יבואנית המותג, הודיעה על קריאה לתיקון לאחר שבפס הייצור התגלה כשל שעשוי להוביל להינתקות גלגל בזמן הנסיעה. 

   

   

  הסיבה לכשל נעוצה בהידוק לקוי של בורג אחד או יותר בגלגלים. כתוצאה מכך עשויים להתפתח רעשים מהגלגל הנסיעה, ובמקרים קיצוניים גלגל עלול להינתק ממקומו - כך על-פי לשון ההודעה.

   

   

  בישראל הקריאה לתיקון תבוצע ב-123 כלי רכב משני הדגמים. בימים הקרובים יישלחו הודעות לבתיהם של בעלי המכוניות, זאת לפי רישום הבעלות העדכני במחשבי משרד הרישוי. חשוב לשים לב כי כל בדיקה ותיקון שיבוצעו במסגרת הקמפיין, אינם כרוכים בתשלום כלשהו מצד בעל הרכב. תקנות הרכב בישראל קובעות עוד כי חובה לבצע את התיקון בתוך שישה חודשים מיום קבלת ההודעה - לאחר מכן לא ניתן יהיה לבצע לחדש את רישיון הרכב, להעביר בעלות או לבצע את מבחן הרישוי השנתי ("טסט").

   

  בעלי קליאו ופלואנס שמעוניינים לבדוק אם רכבם נכלל בקריאה לתיקון, יכולים לעשות זאת באמצעות פנייה למוקד השירות של קרסו - בטלפון שמספרו 3575*, או באתר השירות של החברה.

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  ynet רכב בפייסבוק
  לוח winwin
  מומלצים