שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  ירון לונדון בשידור: "אשכנזים לא מגיעים למשרות של כלאים בבתי סוהר"

  במהלך דיון על כניסת אולמרט לכלא בתוכנית "לונדון את קירשנבאום" אמר המגיש ירון לונדון: "מעניין אותי לראות שיחה בין דני דנקנר למשל לבין כלאי שיהיה בדרך כלל או אחמד או בוזגלו". בהמשך התנצל בשידור: "מדובר בסוהרים מצטיינים ובני כל העדות - כך אומר השב"ס, ואני מסכים לחלוטין"

  פליטת הפה וההתנצלות: מגיש הטלוויזיה ירון לונדון בהתבטאות יוצאת דופן היום (ב') בתוכניתו "לונדון את קירשנבאום" בערוץ 10. בשיחה עם עורכת הדין שני אילוז הנוגעת לכניסת ראש הממשלה לשעבר אהוד אולמרט לכלא הבוקר, תהה לונדון: "מעניין אותי לראות שיחה בין דני דנקנר למשל לבין כלאי שיהיה בדרך כלל או אחמד או בוזגלו. הרי זאת אוכלוסיית הסוהרים בדרך כלל". עוד אמר: "רואי חשבון לא מגיעים... אשכנזים לא מגיעים למשרות של כלאים בבתי סוהר".

   

  ירון לונדון. פליטת פה (צילום: יוסי צבקר) (צילום: יוסי צבקר)
  ירון לונדון. פליטת פה(צילום: יוסי צבקר)

   

  עורכת הדין אילוז השיבה כי מדובר באמירה מרחיקת לכת ולונדון ענה כי "זו עובדתית סוציולוגית ולמה להכחיש אותה, זה ככה". עוד הוסיף: "אנשים משכבות חברתיות שיש להם אופציה אחרת בחיים, לא מתגייסים לשירות בתי הסוהר".

   

  לקראת סיום התוכנית, אחרי שמשירות בתי הסוהר נמסרה תגובה לדברים, אמר לונדון כי הוא מתנצל אם פגע במישהו. "אני אסיים בזה שהנהלת השב"ס - שירות בתי הכלא, תובעים ממני להתנצל בפני... מצרים על האמירות שאמרתי", אמר לונדון בעודו מקבל מקבל את נוסח התגובה באוזניה: "מדובר בסוהרים מצטיינים ובני כל העדות ומסורים... הדתות והמגזרים. כך אומר השב"ס, ואני מסכים איתם לחלוטין, אז אני מצטער אם פגעתי במישהו".

   

  ירון לונדון סירב להגיב. מחדשות 10 נמסר: "ירון התנצל מעומק הלב על הדברים".

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: יוסי צבקר
  ירון לונדון
  צילום: יוסי צבקר
  לאתר ההטבות
  מומלצים