שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  רשות ההגבלים פשטה על משרדי אל על וסאן-דור

  פרשת קרטל הנסיעות לפולין נמשכת: חברת אל על הודיעה כי הבוקר פשטו חוקרים מרשות ההגבלים העסקיים על משרדי החברה וכן חברת הבת, סאן-דור ואספו מסמכים. מספר בכירים מסאן-דור עוכבו לחקירה

  רשות ההגבלים העסקיים הודיעה כי חוקריה ביצעו חיפושים במשרדי חברת אל על וחברת הבת סאן-דור על רקע חקירת קרטל הנסיעות לפולין. בנוסף, עיכבו מספר בכירים לחקירה.

   

  אל על מצדה מסרה בהודעה לבורסה כי "חוקרים מטעם רשות ההגבלים העסקיים הגיעו למשרדי החברה הבת, סאן-דור נתיבי אויר בינלאומיים בע"מ, אספו מסמכים וביקשו ממספר מנהלים להתלוות אליהם לחקירה. כמו כן הגיעו חוקרים מטעם רשות ההגבלים העסקיים למשרדי החברה לצורך איסוף מסמכים".  

   

  מאל על נמסר כי כרגע אין מידע בנוגע לנסיבות הנחקרות ולא תהיה רשאית לפרסם מידע נוסף בשלב זה אלא באישור רשות ההגבלים העסקיים.

   (צילום: סיון פרג') (צילום: סיון פרג')
  (צילום: סיון פרג')

   

  במסגרת חקירה סמויה שניהלה המשטרה ורשות ההגבלים עלה חשד כי גורמים במשרדי נסיעות מובילים שיתפו פעולה ותיאמו מחירים של משלחות הנוער לפולין. החשודים, שזכו במכרז של משרד החינוך כזכיינים לצורך הוצאת משלחות נוער מטעם בתי הספר לפולין, גם חילקו בינם אזורי שליטה כדי לא להתחרות בבתי הספר. בחקירה נעצרו עד כה 9 בני אדם.

   

  המשלחות לפולין עולות להורים אלפי שקלים ונשמעה ביקורת פעמים רבות על המחירים הגבוהים. משרד החינוך הודיע לאחרונה על הוזלת התעריפים ושר החינוך אף התחייב להעמיד מלגות לרשות תלמידים שידם אינה משגת.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים