שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  ג'מצ'י: "סגרתי מעגל"
  דורון ג'מצ'י מונה לאיש יחסי הציבור של מכבי תל אביב עם הקהילה. לקראת כניסתו לתפקיד החדש, הוא בעיקר מחמיא למועדון התל אביבי, ומקווה לתרום לו גם בצד הניהולי

  דורון ג'מצ'י מונה באופן רשמי לאיש יחסי הציבור והקשר של מכבי תל אביב עם הקהילה. ג'מצ'י, ששיחק במועדון במשך 12 עונות, חוזר הפעם לתפקיד מנהלתי. כזכור, פרש ג'מצ'י בתחילת העונה ממשחק פעיל, ומונה לנשיא ארגון השחקנים.
  מייד עם פרישתו של ג'מצ'י, הודיעה תל אביב כי תנסה למצוא לו תפקיד במועדון. הקשר בין הצדדים נשמר כל הזמן, וג'מצ'י כבר התחיל לפעול למען המועדון, עוד בטרם יצאה ההודעה הרשמית על מינויו כאיש יחסי הציבור. "התפקיד מדבר בעד עצמו", אומר ג'מצ'י. "המועדון עוסק במגוון פעילויות רחב מאוד. התפקיד שלי יהיה מורכב מקידום שמו של המועדון, עסקיו והקשר שלו עם כל מיני גורמים".

  איך התחושה לחזור לקבוצה?

  "אני לא מרגיש שעזבתי. גם כשסיימתי לשחק ועברתי לראשון לציון, שמרתי על קשר עם כל אנשי מכבי תל אביב. עובדה שבסופו של דבר חזרתי לשחק עונה אחת בקבוצה, שהיתה בלתי נשכחת. הקשר ממשיך, יש כאן סגירת מעגל. גם כששיחקתי, הייתי אוהד של הקבוצה, וכך זה נמשך. אני מצטרף לאנשים מוכרים ופחות מוכרים שמקדישים את רוב זמנם לשמירת רמתה של הקבוצה ולקידומו של המועדון, שמשנה לשנה ממריא ומגיע לשיאים חדשים".

  עם זאת, אתה חוזר לפונקציה שונה לחלוטין.

  "זה נכון, זו סביבה אחרת. אני מכיר היטב את האנשים והם מכירים אותי בצורה טובה מאוד. מערכת היחסים ביננו תמיד תישאר טובה".

  אתה מכהן גם כנשיא ארגון השחקנים. אין כאן בעיה של ניגוד אינטרסים?

  "אני לא רואה כאן בעיה. אני מחזיק מעצמי בן אדם שאומר ומייעץ את מה שטוב לשחקנים, בלי כחל וסרק. אני בא מהם, ואהיה לצידם. אשאר בתפקיד של נשיא ארגון השחקנים כל עוד יחשבו שיש לי מה לתרום".  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים