שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות

  ח"כ שפיר: אראל סג"ל הטריד אותי מינית בשידור

  שפיר התייחסה לקטע ששודר בערוץ 20 ובו חבש העיתונאי פאה ג'ינג'ית, לעג לה, ואמר: "אני רוצה לרכוב על אופניים, בלי כיסא". יו"ר המועצה לשידורי כבלים ולוויין גינתה את הדברים והורתה לפתוח בהליך בדיקה מול הערוץ

  ח"כ סתיו שפיר והעיתונאי אראל סג"ל (צילום: ירון ברנר, ערוץ 20) (צילום: ירון ברנר, ערוץ 20)
  ח"כ סתיו שפיר והעיתונאי אראל סג"ל(צילום: ירון ברנר, ערוץ 20)

  "כשאין לך יותר דברים ענייניים לומר, אתה מתחיל להטריד מינית חברות כנסת, בשידור". כך כתבה הבוקר (יום ד') בפייסבוק ח"כ סתיו שפיר שהתייחסה לקטע ששודר השבוע בתוכנית "הפטריוטים" בערוץ המורשת (ערוץ 20) ובו חיקה אותה אראל סג"ל כשחבש פאה ג'ינג'ית ואמר: "אני רוצה לרכוב על אופניים, בלי כיסא". סג"ל לעג לשפיר בעקבות טור שכתבה ובו סיפרה, בין היתר, שהיא נהנית לרכוב על אופניים. יו"ר המועצה לשידורי כבלים ולוויין הורתה לפתוח בהליך בדיקה מול הערוץ.

   

  שפיר כתבה בתגובה לחיקוי: "אתמול שלחו לי חברים קישור לתוכנית של אראל סג"ל בערוץ 20 – ערוץ 'היהדות והמורשת'. אני פותחת את הלינק, ורואה את אראל סג"ל עושה חיקוי שלי בשידור חי עם פאה ג'ינג'ית על הראש. מסביבו יושבת חבורת גברים בגיל העמידה שנשפכים מצחוק, בזמן שהוא מריץ דאחקות על כך שאני אוהבת לרכוב על אופניים - כי זה מסב לי הנאה מינית.

   

  "אחרי שהפנאליסטים באולפן מצליחים סוף-סוף להסדיר את הנשימה שלהם, אחד מהם מספר עוד בדיחה: 'אם סתיו שפיר נהנית לרכוב על אופניים, ממה נהנית חברת הכנסת איילת נחמיאס-ורבין?'. הגועל הנפש הזה שודר באצטלה של 'תוכנית אקטואליה' בערוץ 'היהדות והמורשת' – ערוץ עם רישיון שידור ציבורי שאמור לשדר תוכניות על יהדות, אבל מצפצף על החוק. זה מה שיש לו להציע: חבורה של גברים בני ארבעים פלוס - נשואים עם ילדים - יושבים, נחנקים מצחוק מבדיחות על חשבון המיניות של חברות כנסת מכהנות".

   

  בהודעה מטעם יו"ר המועצה לשידורי כבלים ושידורי לווין נמסר כי "יו"ר המועצה ד"ר יפעת בן חי שגב הורתה לפתוח בהליך בדיקה מול ערוץ מורשת (ערוץ 20) בעקבות ההתבטאויות בעניינן של ח"כ סתיו שפיר וח"כ איילת נחמיאס ורבין בתכנית 'הפטריוטים' בערוץ.

   

  "יו"ר המועצה גינתה בחריפות את הדיון באולפן בעניינן של חברות הכנסת בתכנית וטענה כי הצגתה של אישה, תהא אשר תהא, כפי שנעשתה אין לה מקום בשיח הציבורי של ישראל בשנת 2016, בוודאי לא בגוף שידור שקיבל רישיון מהמדינה, ובוודאי שלא בערוץ שחורט על דגלו את מורשת ישראל שערך יסוד מכונן בה הוא כבוד הדדי בין בני האדם".

   

  אראל סג"ל מסר בתגובה: "מוזמנים לשמוע את הקטע במו אוזניכם ולא בטלפון שבור. דיברתי על עצמי, בלשון זכר, צחקתי על עצמי. הסילוף המכוון הוא ניסיון נואל לסתום פיות".

   

  מערוץ 20 נמסר בתגובה: "עצוב לגלות כי חברת הכנסת שפיר לא הקדישה שלוש דקות לצפייה באייטם המדובר במלואו בטרם ירתה חיצי רעל שאינם קשורים למציאות ושלא היו ולא נבראו. אראל התייחס בדבריו אל עצמו וכלל לא אליה, אך חברת הכנסת שוב לא פספסה הזדמנות לנגח את ערוץ 20. אנו מתקשים להבין את המוסר הכפול והצביעות הנשפכת מחברת כנסת אשר ישבה לפני שבועות בודדים באולפן ערוץ 10 וצחקקה אל מול אייטם שבו טל פרידמן חבוש פאה ג'ינג'ית מאשים את שפיר בשימוש בסמים והשלכת תמונת ראש הממשלה יצחק רבין ז"ל לפח האשפה".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: ירון ברנר, ערוץ 20
  סתיו שפיר ואראל סג"ל
  צילום: ירון ברנר, ערוץ 20
  מומלצים