שתף קטע נבחר

פאנטה משיקה אסקייפ רום דיגיטלי

פרנקו, כוכב הפרסומות של פאנטה נקלע לחדר מילוט ואינו יכול לצאת. שחקנים שיעזרו לפרנקו להימלט במשחק הוירטואלי שבאתר, יכולים לזכות בכרטיס לחדר מילוט אמיתי

שחררו את פרנקו: בקריאה זו פונה המותג פאנטה לגולשים ומציע להם לשחק במשחק הדיגיטלי בהשראת חדרי המילוט הפופולריים. במסגרת המשחק, הגולשים יצטרכו לפתור את החידות ולשחרר את פרנקו, הדמות המפורסמת המלווה את המותג בשנתיים האחרונות.

 

מותג המשקאות פאנטה משיק פעילות חדשה בדיגיטל, המתבססת על טרנד משחקי חדרי הבריחה (אסקייפ רום) אשר פרץ בסערה לישראל. המשתתפים בפעילות יכולים לזכות במאות כרטיסים ל-Escape Rooms ברחבי הארץ ובטיסה לאסקייפ רום בברלין.

 

טרנד חדרי הבריחה (אסקייפ רום) צבר תאוצה בשנה האחרונה בישראל, במסגרתו נפתחו מאות חדרי בריחה שונים בעלי סגנונות ועלילות שונות ומגוונות. המשחק, אשר מקורו במשחקי הקווסטהווירטואליים, מאתגר את המשתתפים בניסיון למצוא את דרכם החוצה מן החדר בו 'נלכדו' באמצעות רמזים וסימנים נסתרים.

 

במסגרת הפעילות של פאנטה אשר תתקיים בדיגיטל, 'נלכד' פרנקו באסקייפ רום וירטואלי ומחפש את דרכו החוצה. אתר האינטרנט הייעודי אשר הוקם לצורך הפעילות מאפשר צפייה ב- 360 מעלות ומדמה עבור הגולש את המציאות בתוך החדר יחד עם פרנקו. בכל שבוע ישתנה החדר אותו יצטרכו הגולשים לפענח ולשחרר את פרנקו.

  

חדרי הבריחה אשר משתתפים בפעילות:

אקזיט רום

חדר הנוסחה הסודית של פאנטה

קווסטומניה

בראינאיט

אקזיט גיים

ראן אאוט

 

* ההשתתפות בפעילות מותנת מגיל 12 ומעלה ובהתאם לתקנון.

 

איך משתתפים?

באתר המשחק freefranco
 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים