שתף קטע נבחר

שלושה ילדים נשכחו במודיעין עילית

בשלושה מקרים שונים הוזעקה המשטרה כיוון שילדים תעו בדרך ונותרו ללא השגחת מבוגר. בת שנה וחצי נשכחה בתחנ אוטובוס, ילד נוסף נעלם לאחיו באוטובוס, ואחר - נתר יחף בתחנה אחרת. המשטרה: גלו ערנות דווקא בימים של טרור

בת שנה וחצי נשכחה באוטובוס במודיעין עילית ובאותו זמן ילד איבד את אחיו בן הארבע, וילד נוסף בן גילו אותר לבדו בתחנת אוטובוס כשהוא יחף. רצף אירועים כמו זה שאירע היום (ד') לא זכור בתחנת בנימין של המשטרה. ההורים זומנו לבירור.  

 

אחד הילדים שאותרו היום במודיעין עילית ()
אחד הילדים שאותרו היום במודיעין עילית

בתחילה התקבלה בתחנה קריאה במוקד, ולפיה זיהה אזרח שנסע באוטובוס פעוטה כבת שנה וחצי שנשכחה בו. ניידת סיור הוזעקה לשם ולדברי רפ"ק יגאל כהן, מפקד תחנת מודיעין עילית, הוא ואנשיו ניסו לדובב את הילדה כדי להבין באיזה גן היא לומדת, "והיא אמרה את שם הגן" הוא סיפר כי בזמן שעשו ניסיונות לאתר את ההורים, "ילד בן 10 סימן לאחת הניידות לעצור. הוא אמר לנו שנסע עם אחיו באוטובוס, אבל הוא נעלם. מיד הזעקנו עוד ניידת, התחלנו בסריקות ובדקנו כל אוטובוס ואוטובוס", אמר מפקד התחנה. אך לדבריו גם בכך לא הסתיים רצף האירועים: "אחת הניידות זיהתה ילד נוסף, יחף, ללא השגחה בתחנת אוטובוס. מיד לקחנו גם אותו בניידת וניסינו להבין היכן הוריו", הוסיף כהן.  

 

לאחר הסריקות איתרו השוטרים את הגן של הפעוטה ויצרו קשר עם הוריה. במקביל הגיעה אישה צעירה בהיריון וטענה כי הילד שנשכח בתחנת האוטובוס הוא בנה. שוטרים נוספים נסעו עם הילד בן ה-10 שאיבד את אחיו לגן שאליו אמור היה להגיע - ושם הוא נמצא.

 

שלושת זוגות ההורים זומנו לחקירה בתחנת בנימין בחשד לרשלנות. "דווקא בימים של טרור האזרחים צריכים להיות יותר ערניים, במיוחד אם הולכים עם הילדים". כהן הוסיף כי בנוסף לכך, מזג האוויר השרבי של היום מסוכן אף הוא. "אנחנו מודים לאזרחים שהתקשרו וסייעו לנו לאתר את הילדים ואת ההורים, אך צריך לגלות אחריות", אמר כהן.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים