שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  הכי מטוקבקות

   חדש בפיננסים: כנס מנטורים לעסקים קטנים

   כנס ארצי ליועצים כלכליים המלווים עסקים קטנים, דו"ח מס מוקדם מקרן הפנסיה ומסלול השקעות חדש בקופת הגמל הדיגיטלית - חדש על המדף הפיננסי

   כנס למנטורים

   בנק הפועלים מרחיב את שיתוף הפעולה עם יועצים כלכליים ורואי חשבון חיצוניים, במטרה להעניק תמיכה מתמשכת לבעלי עסקים קטנים ובינוניים. המהלך מתבצע במסגרת השקת "קרן פועלים לעסקים", בשיתוף כלל ביטוח, שתעניק אשראי בהיקף של 8 מיליארד שקל לעסקים קטנים ובינוניים.

    

   לרגל השקת הקרן יקיים הבנק כנס ארצי ליועצים כלכליים חיצוניים ורואי חשבון, במהלכו תוצג פעילות הקרן. בכנס, שיתקיים ב-22 במרץ, צפויים להשתתף רונן שטיין, משנה למנכ"ל, הממונה על החטיבה הקמעונאית בבנק הפועלים, עמית לנג, מנכ"ל משרד הכלכלה, גולן שרמן, מנהל אגף בנקאות קמעונאית של הבנק ופרופ' ליאו ליידרמן, היועץ הכלכלי הראשי של בנק הפועלים.

    

   בבנק מציינים כי כיום, יותר ויותר עסקים עושים שימוש ביועצים כלכליים וברואי חשבון לבניית תוכנית עסקית ולשיפור ההתנהלות של העסק, וההערכה היא שמגמה זו תתחזק גם בקרב עסקים קטנים שהשתמשו פחות בשירותים אלה.

    

   לדברי רונן שטיין, הממונה על החטיבה הקמעונאית בבנק, "השילוב של ליווי בנקאי מקצועי על ידי בנקאי עסקים בבנק הפועלים יחד עם ייעוץ ותמיכה של יועצים כלכליים חיצוניים, במסגרת קרן האשראי הגדולה מסוגה בישראל, נותן מענה ייחודי לעסקים קטנים ובינוניים".

    

   דו"ח מס מוקדם

   הדו"ח השנתי לחוסך מקרנות הפנסיה וקופות הגמל צפוי להישלח לקראת חודש אפריל, אך חברת הגמל והפנסיה בבית בית ההשקעות מיטב-דש החליטה לראשונה, לאור הביקוש הרב מצד הלקוחות, לשלוח כבר במהלך חודש פברואר דוחות ייעודיים לעצמאים הנדרשים לאישורי מס לצורך קבלת החזרים ממס הכנסה.

    

   דוחות אלו הגיעו לעמיתים לפני המועד המקובל מתוך מטרה להקל ולסייע למי שצריך את אישורי המס לטובת החזרים בתזמון מוקדם ויעיל יותר.

    

   מסלול השקעה חדש

   חברת אינטרגמל, פלטפורמה המאפשרת לעמיתים להצטרף לקופות גמל וקרנות השתלמות, באמצעות האינטרנט, מרחיבה את אפשרויות ההשקעה. החברה הוסיפה מסלול חדש לחוסכים המחקה את מדד S&P500, מדד העוקב אחרי ביצועי המניות של 500 החברות המובילות בארה"ב.

    

   דמי הניהול במסלולי ההשקעות של החברה, בניהולו של דב סיני, הינם קבועים ואחידים ומסתכמים ב-0.35% לשנה על הצבירה, ללא דמי ניהול על ההפקדות, לכל החוסכים.

    

   חסות לאולימפיאדה

   קבוצת הראל ביטוח ופיננסים חתמה על הסכם חסות עם הוועד האולימפי לחמש השנים הקרובות. במסגרת ההסכם, הראל תהיה נותנת החסות הרשמית לוועד האולימפי בישראל לקראת המשחקים האולימפיים שיתקיימו באוגוסט הקרוב בעיר ריו בברזיל וכן למשחקים האולימפיים שייערכו בטוקיו, יפן בשנת 2020.

    

   במסגרת ההסכם, הראל תתמוך ותלווה את כל פעילות המשלחות הישראליות שיתקיימו בשנים הקרובות, כולל פעילויות שונות למען הקהילה לקראת המשחקים האולימפיים. כמו כן, קבוצת הראל תשמש כמבטחת הרשמית של משלחות ישראל האולימפיות בחמש השנים הקרובות.

    

   לפנייה לכתב/ת
    תגובה חדשה
   הצג:
   אזהרה:
   פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
   מומלצים