שתף קטע נבחר

הנשיא קפץ לשכנים עם משלוח מנות: "קשה לגור מולנו?"

לכבוד פורים ביקרו בני הזוג ראובן ונחמה ריבלין חבורת צעירים המתגוררת מולם בשכירות ברחוב הנשיא. ריבלין אמר לרעייתו: "בחיי נחמה, זה מרגיש כאילו חזרנו לדירת הסטודנטים שלנו"

 

 

צעירים השוכרים דירות ברחוב הנשיא בירושלים הופתעו הבוקר (ה') כשפתחו את דלתות בתיהם וראו את נשיא המדינה ראובן ריבלין ורעייתו נחמה, שחצו את הכביש כדי לבקר את שכניהם ולאחל חג פורים שמח עם משלוח מנות בידיהם.

 

בדירה שבה ביקרו בני הזוג מתגוררים השותפים עמיר שפירא (32), דוד לב ארי (29) ואבי שוויקה (32). השלושה, שהכירו בשירותם הצבאי בשריון, קראו גם לשכנתם מוריה נתן (30) במקור מקריית שמונה, השוכרת את דירה הסמוכה.

הנאים השכנים בעיניכם? בני הזוג ריבלין חצו את הכביש (מארק ניימן / לע"מ) (מארק ניימן / לע
הנאים השכנים בעיניכם? בני הזוג ריבלין חצו את הכביש(מארק ניימן / לע"מ)

 (מארק ניימן / לע"מ) (מארק ניימן / לע
(מארק ניימן / לע"מ)

 (מארק ניימן / לע"מ) (מארק ניימן / לע
(מארק ניימן / לע"מ)

"בחיי נחמה", אמר ריבלין לרעייתו, "זה מרגיש כאילו חזרנו לדירת הסטודנטים, אפילו שאתם כולכם כבר בוגרי אוניברסיטאות. קשה לכם לגור מולנו?"

 

השכנים ענו להם: "לא, זה כיף. הכול באהבה. רק שאנחנו לא נפריע לכם".

 

הנשיא ריבלין התעניין כיצד הארבעה מתכננים לחגוג את החג ואמר: "אמנם בירושלים החג מגיע רק הערב, אבל החלטנו להקדים במצווה כדי לא להפריע במנוחת יום שישי".

 

הנשיא ורעייתו השאירו לשכנים משלוחי מנות עתירי כל טוב, יין וממתקים, עוגיות ושוקולד, ולפני שנפרדו אמר ריבלין: "אנחנו מקווים לראות אחד מכם יום אחד בבית הנשיא. אולי אותךְ, מוריה, כי הגיע הזמן".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מארק ניימן / לע"מ
קפץ לביקור. הנשיא ריבלין אצל השכנים
מארק ניימן / לע"מ
מומלצים