שתף קטע נבחר

בדרך לחקירה: מתלוננת שנייה נגד איבגי

אישה נוספת מסרה נגד השחקן עדות על הטרדה מינית - והוא צפוי להיחקר באזהרה. פרקליטו: "איבגי ישתף פעולה"

בשבועות האחרונים נדמה היה כי פרשת משה איבגי יורדת מהכותרות, אולי אפילו דועכת. אבל עכשיו מתברר כי השחקן המפורסם לא יכול לנשום לרווחה, אפילו להפך. במשטרה התקבלה נגדו לאחרונה תלונה נוספת על הטרדה מינית - והוא צפוי להיחקר בקרוב באזהרה.

 

 

ביחידה הארצית לחקירות הונאה אספו בתקופה האחרונה עדויות וממצאים בנוגע להתנהלותו של איבגי. זאת בעקבות טענות שפורסמו בתקשורת מצד כמה נשים שלפיהן השחקן הטריד אותן מינית. גל העדויות החל לאחר שעובדת תיאטרון חיפה שלחה להנהלת המקום מכתב ובו טענה כי איבגי הטריד אותה לפני כשנתיים, אך לדבריה טענותיה לא נבדקו כראוי. חוקרי המשטרה הגיעו לעובדת, והיא הסכימה למסור נגד השחקן עדות שהפכה לתלונה.

 

בתקופה האחרונה הצליחו החוקרים להגיע לאישה נוספת שהסכימה להתלונן ולמסור נגד השחקן עדות על הטרדה מינית. לאור כך, אומרים במשטרה, הפכה הבדיקה לחקירה של ממש. בתקופה הקרובה נראה כי החוקרים ינסו לתשאל באופן סמוי נשים שסירבו להתלונן, וההערכה במשטרה היא כי אין מנוס מזימונו של השחקן לחקירה באזהרה שבה יעומת עם הממצאים שייאספו.

 

בא כוחו של איבגי, עו"ד ציון אמיר, מסר בתגובה: "לא נתערב בעבודת המשטרה כל עוד מתנהלת החקירה. אם מרשי יוזמן לחקירה, הוא ישתף פעולה וישיב לכל השאלות".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: מוטי קמחי
משה איבגי
צילום: מוטי קמחי
מומלצים