שתף קטע נבחר
צילום: shutterstock

עמרם אברהם וחיזוק מבנים ישתפו פעולה

הסוד המשפחתי של גלית גוטמן, יענקלה שחר וישראל קז שומרים על המשפחה, נועה ירון סומכת על עצמה, חגיגה ברדיו דרום. רכילות עסקית

שיתוף פעולה בעולם הנדל"ן

חברת הנדל"ן עמרם אברהם, וחברת חיזוק מבנים, שבבעלות אלי נידם, יפעלו יחדיו בשוק הפינוי בינוי ותמ"א 38/1.

 

חברת עמרם אברהם רכשה לאחרונה 49% ממניות החברה לחיזוק מבנים, אשר שייכת ליזם אלי נידם, ובכך הפכה לשותפה בכל המיזמים של החברה לחיזוק מבנים, הקשורים להתחדשות עירונית. החברה לחיזוק מבנים בזכרון יעקב בע"מ מחזיקה בזכויות לפרויקטים של פינוי בינוי ותמ"א 38/1 בזכרון יעקב, רמת גן, נתניה, טירת כרמל וערים נוספות ברחבי הארץ בהיקף של אלפי יחידות דיור.

 

החברות כבר פועלות במשותף במסגרת זו בזכרון יעקב ובטירת הכרמל. על פי ההערכות, הפרויקטים המתוכננים ביישובים אלו יביאו להקמה של למעלה מ-1,000 יחידות דיור חדשות באזור חיפה, כשהיקף ההשקעה המשותפת בשלב הראשון יגיע לכ-10 מיליון שקלים.

 

קשר משפחתי

לאירוע הפתיחה של מרכז השירות החדש של הרץ ואוטו סנטר, שבו הושקעו כ-3 מיליון שקלים, החליטו הבעלים ונשיאי הקבוצה להוכיח איך זה שדור לדור מביע אומר. אז יענקל'ה שחר הצטייד בבנים אור, רום ועומר, וישראל קז הגיע עם הבן אבנר. הם גם התגאו בעובדה שהבנים עובדים בחברות השונות של הקבוצה, וגם הראו איך כולם יחד עושים צ'יז למצלמה.

רום שחר, יעקב שחר, ישראל קז, אבנר קז, דני שמעוני, עומר שחר, אור שחר  (צילום: ליאת מנדל) (צילום: ליאת מנדל)
רום שחר, יעקב שחר, ישראל קז, אבנר קז, דני שמעוני, עומר שחר, אור שחר (צילום: ליאת מנדל)

 

הפרזנטורית של עצמה

המעצבת נועה ירון השיקה את קולקציית אביב-קיץ 2016 של המותג שלה, אשר כולל גם בגדים וגם תיקים. בהתאם לאהבותיה עיצבה ירון, חובבת ים מושבעת וגרופי של חופש, את המוצרים בצבעי ים ובמראה טבעי, ובשילוב צדפים. בנוסף לעיצובים ידועה ירון כמי שסומכת על עצמה בבחירת הפרזנטורים, ולכן היא הפרזנטורית של עצמה. אז קבלו הצצה.

נועה ירון  (צילום: מלכה ניהום) (צילום: מלכה ניהום)
נועה ירון (צילום: מלכה ניהום)

 

עתיד הגליל בידיהם

המכללה האקדמית להנדסה, אורט בראודה בכרמיאל, ערכה את הכנס השנתי "תעשייה-אקדמיה" ע"ש פרופ' יוחנן ארזי ז"ל. בכירים וחוקרים בתעשייה ובאקדמיה דנו בחדשנות ובפריון בתעשייה המסורתית בגליל, וגם הקדישו חשיבה עתידית.

 

השתתפו: שרגא ברוש, נשיא התאחדות התעשיינים, פרופ' אריה מהרשק, נשיא המכללה, דורון כהן, יו"ר חבר הנאמנים של המכללה, דלית שטאובר, יו"ר הועד המנהל במכללה, אמיר דוד, מנכ"ל חניתה, אבנר שדמי, ראש תחום תעשייה מסורתית בלשכת המדען הראשי ועוד.

פרופ' אריה מהרשק, שרגא ברוש, דלית שטאובר ודורון כהן  (צילום: אבי הירשפלד) (צילום: אבי הירשפלד)
פרופ' אריה מהרשק, שרגא ברוש, דלית שטאובר ודורון כהן (צילום: אבי הירשפלד)

 

סודות משפחתיים

על סט הצילומים להשקת קולקציית הקיץ של גלי נפגשו כמה, שמוגדרים סלבס, ובני משפחותיהם: אמה גוטמן, בת ה-11, הגיעה מצוידת באמא גלית; נופר בוגנים קיבלה טיפים ועצות מהאחות שירלי, שמבוגרת ממנה ב-13 שנה; דיוויד ואליה נרקיס הקטנים סיפקו גאווה להורים, ליאור וספיר - ורק מיכל עזר הגיעה לבד, נטולת אסי, האח, שנמצא בימים אלו בארה"ב.

 

בין שוט לקאט סיפרה גוטמן גו'ניור, שאת חג הפסח תחגוג עם האמא, האחות ובן הזוג של אמה, איש העסקים יגאל אהובי, בהפלגה חלומית. אלא שאמא גלית החליטה שיש גבול לחלוקת הסודות המשפחתיים, וסירבה לגלות להיכן יפליגו. המדור מבטיח לחקור.

גלית ואמה גוטמן  ()
גלית ואמה גוטמן

שירלי ונופר בוגנים  ()
שירלי ונופר בוגנים

 

מינגלינג במרחב הציבורי

בוגרים ישראלים של אוניברסיטת ניו יורק (NYU ( וסטודנטים של השלוחה האקדמית של האוניברסיטה בתל אביב, התכנסו לערב של מינגלינג. החבר'ה העלו זיכרונות משותפים, חשבו על יחסי ישראל-ארה"ב והאזינו להרצאתה של פרופ' אילנה שוהמי על "שפה במרחב הציבורי".

 

בנוכחים: עודד אגם, נשיא מועדון הבוגרים ובכיר באינטל, פרופ' בנימין הארי, ראש שלוחת NYU Tel-Aviv, עו"ד גדי עזרא, בוגר NYU ויועץ למשרד החוץ, אריה גסנר, מנכ"ל 4Less LLC, ובת' רוטמן, יועצת עסקית ופוליטית.

בת' רוטמן, גדי עזרא, עודד אגם  (צילום: בן רייזר) (צילום: בן רייזר)
בת' רוטמן, גדי עזרא, עודד אגם (צילום: בן רייזר)

 

20 שנה לרדיו דרום

צביקה שלום ויוסי סבן, בעלי תחנת רדיו דרום, קרן אוזן, נציגת הבעלים, ודוד יוסוב, מנכ"ל התחנה, חגגו עם רבים וטובים את חגיגות 20 שנה לרדיו דרום (באר שבע ואשקלון), שהתקיימו בפארק קרסו למדע בבאר שבע.

 

בין נציגי העבר וההווה: דן ארנון ודני נישליס, בעלי רדיו תל אביב וחיפה, אבי משולם, מנכ"ל רדיו תל אביב, ישראל פריד, מנכ"ל גלי ישראל, דני קושמרו, דליק ווליניץ, חנוך דאום. ראשי ערים ומועצות באזור, כמו רוביק דנילוביץ', ראש עיריית באר שבע, אלון דוידי, ראש עיריית שדרות, ודב ליטבינוף, ראש מועצת תמר, אנשי עסקים, אמנים ואנשי תקשורת, ואפילו אסי רחמים, מנכ"ל הפועל באר שבע ושחקני הקבוצה, הגיעו לפרגן. באזור נרשמו תדרים שמחים.

אבי משולם, ישראל פריד, צביקה שלום, יוסי בר מוחא, יוסי סבן, קרן אוזן  ()
אבי משולם, ישראל פריד, צביקה שלום, יוסי בר מוחא, יוסי סבן, קרן אוזן

 

החברות הכי אוהבות

יום הצילום של אתר המכירות "אהבנו", מייסודם של בראשו שושי אורן, מבעלי "שילב", ואיש המדיה החברתית, אליאב אללוף, התקיים בקונספט של "החברות הכי טובות".

 

השתתפו: מעצבות אופנה שבחרו להצטלם עם חברותיהן הטובות. שרה בראון, למשל, בחרה בנטלי עטייה, ונתלי אליאן סימנה את לירן כוהנר. עד כה תרם אתר "אהבנו" 25,000 שקלים ל-8 פרויקטים חברתיים, ביניהם "בית קובי", עמותה לליווי וסיוע לחיילים בודדים, עמותת "חיבוק ראשון", המצילה תינוקות נטושים, ועמותת "כנפיים של קרמבו", למען ילדים עם צרכים מיוחדים.

שרה בראון ונטלי עטיה  (צילום: ליאת מנדל) (צילום: ליאת מנדל)
שרה בראון ונטלי עטיה (צילום: ליאת מנדל)

 

שורדים בטופ

במלון בראון ביץ' בת"א התקיימה השקת רשת אביזרי האופנה TOPTEN, בנוכחות הפרזנטורית החדשה של הרשת והשורדת, רוסלנה רודינה. בנוכחים: אורן בר גיל, סמנכ"ל השיווק של קבוצת "הודיס", תמר מושקוביץ', מנהלת השיווק של הקבוצה, תמרה לב-תיק, מנהלת הפיתוח העסקי של הקבוצה, ומעצבת הרשת, חגית נחום.

תמרה לב-תיק וחגית נחום (צילום: רפי דלויה) (צילום: רפי דלויה)
תמרה לב-תיק וחגית נחום(צילום: רפי דלויה)

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים