שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  הדג מסריח מהראשה / טור
  עם כל הכבוד לחלק של דורון אוסידון בפארסת מכבי נתניה, את הקריסה של נועלת הטבלה צריך לסכם בשלוש מילים: מרים פיירברג-איכר

  בקטסטרופה הזו צריך כמובן להאשים את המפרק הראשי דורון אוסידון, את הגביר המתאייד אלי שגב, את עופר אורליצקי מהבקרה שסייע כמו כוסות רו"ח למת, את המאמנים שהוחלפו כמו גרביים ועוד כל מיני טרמפיסטים ואופורטוניסטים שעשו סיבוב על מכבי נתניה. אבל אפשר גם לסכם את הקריסה בשלוש מילים: מרים פיירברג-איכר.

   

  עכשיו זה רשמי: מכבי נתניה ירדה לליגה הלאומית

   

  אתמול פורסם שהגברת הראשונה של הסמטוחה כינסה את מנכ"ל העירייה ועוד כמה דמויות שליוו את הכאוס מתחילתו, ואיימה עליהם: "כדאי לכם למצוא פתרון, אחרת אפתח את הפה על כולכם". אמאל'ה! כדאי רק לציין שלפחות אחד הנוכחים, הספונסר ירון ישראל, הזהיר אותה כבר מזמן שאוסידון הוא אסון. גם רבים מתושבי העיר צעקו והתריעו, אבל פיירברג, שמאיימת עכשיו לפתוח פה, סתמה את האוזניים.

   

  צפו בהפסד של מכבי נתניה לעירוני ק"ש    (באדיבות ONE)

  צפו בהפסד של מכבי נתניה לעירוני ק"ש    (באדיבות ONE)

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

  חשוב גם לשוב ולהזכיר לכבודה את טקס הרמת הכוסית בראש השנה, שבו הכריזה: "יש לי אמון מלא בהנהלה החדשה ובעיקר ביו"ר אוסידון". אז מה רציתם, שפיירברג תפתח עכשיו פה על עצמה? חוץ מזה, ממתי ראשת עיר מציבה אולטימטום כמו מנהיגה של חבורת רחוב? ואם המאוימים לא ימצאו פתרון, לתושבים לא מגיע לשמוע את האמת?

   

  גם בינואר, כשכבר היה ברור איך זה ייגמר, האפוטרופוסית הראשית לא עשתה דבר כדי לעצור את כדור השלג. מעבר לאיומים כמובן. "מכבי נתניה הינה סמל

  עירוני לו חשיבות רבה בקרב הנהלת העיר ובקרב תושביה", נאמר בהודעה פומבית שכוונה לראשי הקבוצה. "לדאבוני, התנהלות המועדון באחרונה אינה תורמת למצב ואף מחמירה את פני הדברים. אני קוראת לכם לקחת אחריות ולהוליך את המועדון אל דרך המלך".

   

  דורון אוסידון מתפטר ממכבי נתניה    (סטילס ו-וידאו: עוז מועלם)

  דורון אוסידון מתפטר ממכבי נתניה    (סטילס ו-וידאו: עוז מועלם)

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

  ואם כבר מלכים, מישהו צריך להודיע להוד מוניציפליותה שחלפו הימים בהם סריסי השליט התייצבו בכיכר העיר, שלפו חצוצרות ומסרו הודעות לנתינים. גם לגזור סרטים ביחד עם מוטל'ה שפיגלר, להתכבד בבעיטת פתיחה או לתפוס תמונה עם שוינפלד, זו חוכמה קטנה מאוד. "אני מברכת את ארון עם הפיכתו לאזרח ישראלי", אמרה אז השושבינה. "תקוותי כי אהיה השדכנית שתמצא לו כלה ראויה"‭.

   

  זמן קצר אחר כך, היהודי היקר שאוזרח כדי להפיח רוח חיים במועדון הגווע, מצא שידוך אצל אחת היריבות מהתחתית. לא בטוח שלזה התכוונה היידישע מאמע מנתניה.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים