שתף קטע נבחר

התוכנית של בנאדו: גם בני יהודה, גם נבחרת

פרסום ראשון: מאמן הנבחרת הצעירה נפגש עם מנכ"ל ההתאחדות רותם קמר, וביקש לשקול את האפשרות שאת שלושת משחקיו האחרונים במוקדמות יורו 2017 יעביר במקביל לאימון הכתומים, שמעוניינים בו לעונה הבאה. ההתאחדות צפויה להשיב בשלילה, בנאדו יעזוב לפני תום הקמפיין?

מאמן הנבחרת הצעירה, אריק בנאדו, נפגש בימים האחרונים עם מנכ"ל ההתאחדות לכדורגל רותם קמר וביקש הבהרות שונות לגבי המשך דרכו. הסיבה לכך היא העניין הרב שמביעה בו בני יהודה, שעברה לאחרונה לבעלים החדש ברק אברמוב.

 

לבנאדו נותרו שלושה משחקים עם הנבחרת הצעירה, שמדורגת כרגע במקום השני בבית של מוקדמות יורו 2017. את עבודתו יסיים רק בחודש אוקטובר, ולכן נבדקת האפשרות שאת החודשיים האחרונים בתפקידו כמאמן נבחרת יעביר במקביל לאימון בני יהודה.

 

לא יסיים את הקמפיין? בנאדו באימון הנבחרת הצעירה (צילום: ראובן שוורץ) (צילום: ראובן שוורץ)
לא יסיים את הקמפיין? בנאדו באימון הנבחרת הצעירה(צילום: ראובן שוורץ)

 

בנאדו חושש שיישאר ללא משרה חודשיים אחרי פתיחת הליגה. קמר לא הודיע לו האם ישנה אפשרות שימשיך בתפקידו, וזאת על רקע מינויו הטרי של ניר לוין למנהל הטכני של הנבחרות הצעירות.

 

כרגע ההערכות הן שההתאחדות לא תאפשר לבנאדו להדריך את הנבחרת בשלושה משחקים במקביל לעבודה נוספת, ובמקרה כזה בנאדו ייאלץ לבחור האם לעזוב את המשרה בהתאחדות לפני תום הקמפיין או "להסתכן" עם הנבחרת.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: ראובן שוורץ
אריק בנאדו
צילום: ראובן שוורץ
מומלצים